Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Krew Gondoru - Władca Pierścieni LCG

Producent:

Krew Gondoru to piaty Zestaw Przygodowy, składający się 60 kart z cyklu dodatków Przeciwko Cieniowi do Gry karcianej Władca Pierścieni.

 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


40,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2013
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

„(…)przypadł nam zaszczyt, że nas pierwszych i z największa siłą atakuje zawsze nienawiść Czarnego Władcy, nienawiść zrodzona w głębi wieków zza głębin Morza.”

- Denethor, Powrót Króla

Krew Gondoru to zestaw przygodowy składający się z 60 kart z cyklu dodatków Przeciwko Cieniowi do Gry karcianej Władca Pierścieni. W tym zestawie znajduja się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii, a także całkiem nowy scenariusz.

 

Zawiera karty 107-133 cyklu Przeciwko Cieniowi.

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagana jest gra Władca Pierścieni LCG oraz rozszerzenie Spadkobiercy Numenoru.


Linki:

 

 • Karty Gracza  ♦♦◊◊◊
 • Niezależność ♦♦◊◊◊
 • Wyzwanie  ♦♦♦◊◊
 • Temat  ♦♦◊◊◊
 • Długość  ♦♦♦◊◊
 • Rozrywka  ♦♦♦◊◊
 • Bohater:  Caldara
 • Istotne karty:  Anborn, Zatrute Żerdzie, Foliał Atanatora, Emery, Guthlaf
 • Wsparcie talii:  Strażnik, Gondor, Krasnoludy, Leśne Elfy/Noldor, Rohan i Mono-strefowe
 • Kup jako pierwszy jeśli...  Chcesz dalej rozwijać Strażników i / lub talię pułapek. Naprawdę chcesz zrobić działającą talię Gondoru i potrzebujesz jeszcze do niej kilku kart. Szukasz stosunkowo szybkiego, skoncentrowanego na walce zadania.
 • Ogólne przemyślenia: Staram się, aby subiektywne odczucia całkowicie nie kierowały moją opinią w kontekście tego pół-obiektywnego przewodnika zakupów. Jednak obawiam się, że moje ciepłe uczucia do Krwi Gondoru mogą podkolorować mój osąd. Postaram się jednak, aby dać przegląd mocnych i słabych stron tego pakietu tak, abyś mógł się sam zdecydować. To zadanie skoncentrowany jest wokół bohaterów , którzy wpadli w zasadzkę i wprowadza mechanikę "ukrytej karty", gdzie karty spotykań można umieścić zakryte przed sobą, aby później, za pomocą różnych środków, mogły się objawić. Mamy również do pomocy dwóch sojuszników-cele: Lorda Alcarona i Faramira, który dodaje kilka zmarszczek do dość prostego zadania. Na wiele sposobów, to zadanie jest podobne do Ataku na Osgiliath i jest ukierunkowane na walkę, co zazwyczaj robi je bardziej atrakcyjne i zabawne w trybie multiplayer, niż w pojedynkę. W odniesieniu do kart gracza najlepszym nabytkiem jest Anborn, silny sojusznik dla talii pułapek Strażników, wraz z Zatrutymi Żerdziami, co jest fajnym, nowym dodatkiem do kolekcji pułapek. Poza tym, jest tu kilka solidnych karty, które zapewniają wsparcie dla różnych archetypów, ale nic, co jest niezbędne dla nowych graczy, którzy chcą oprzeć się na podstawce. Jedyną kartą godną odnotowania jest Foliał Atanatora, które działa doskonale odnawiając kombinację Atak z zaskoczenia / Gandalf, co może być przydatne dla nowych graczy zmagających się z grą.

Opinie

Oceń

2013-10-19

Przeciętny

Karty dla drużyny poza 2-3 słabe, a bohater wręcz fatalny.
Przygoda za to jest niezła i potrafi być wymagająca. Gdy grając za pierwszym razem dopuściłem do wysypu zakrytych kart - poległem. Za bardzo chciałem użyć zdolności Faramira do wykończenia wrednego orka odrzucającego sprzymierzeńca i z 4 zakrytych kart wysypały mi się w 3 rundzie 3 stwory i było pozamiatane.
Potem już było lepiej: wiedziałem, że trzeba grać ostrożnie i czyścić zakryte karty gdy tylko się nadarzy okazja. Trudność 6 jak najbardziej odpowiednia.

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii: