Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Władca Pierścieni LCG

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Atak na Osgiliath - Władca Pierścieni LCG Zobacz większe

Atak na Osgiliath - Władca Pierścieni LCG

Nowy produkt

Atak na Osgiliath to czwarty Zestaw Przygodowy, składający się 60 kart z cyklu dodatków Przeciwko Cieniowi do Gry karcianej Władca Pierścieni.

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


40,99 zł

Opis

Typ wydania:dodatek do gry
Rodzaj:gra kooperacyjna
Wiek:od 12 lat
Liczba graczy :1 - 4
Autor:Nate French
Czas gry:ok 60 min
Główna cecha gry:konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie:polskie
Koszulki na karty:standard card
Rok wydania:2013

Więcej informacji

- Był to niegdyś najwspanialszy gród Gondoru, a tam, gdzie się znajdujemy, była jedynie jego twierdza – odparł Beregond. Dziś po obu stronach Rzeki piętrzą się tylko ruiny Osgiliath, zdobytego i spalonego przez Nieprzyjaciela wiele lat temu. – Powrót Króla

Atak na Osgiliath to zestaw przygodowy składający się z 60 kart z cyklu dodatków Przeciwko Cieniowi do Gry karcianej Władca Pierścieni. W tym zestawie znajduja się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii, a także całkiem nowy scenariusz.

Zawiera karty 81-106 cyklu Przeciwko Cieniowi.

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do rozgrywki wymagana jest gra Władca Pierścieni LCG oraz rozszerzenie Spadkobiercy Numenoru.


 

 • Karty Gracza  ♦♦♦◊◊
 • Niezależność  ♦♦◊◊◊
 • Wyzwanie  ♦♦♦◊◊
 • Temat  ♦♦♦◊◊
 • Długość  ♦♦♦◊◊
 • Rozrywka  ♦♦♦♦◊
 • Bohater:  Faramir
 • Istotne karty:  Palantir, Ludzie Zachodu, Łuk Strażnika, Rycerz z Minas Tirith
 • Wsparcie talii:  Strażnik, Gondor, Prowincje i Mono-strefowe
 • Kup jako pierwszy jeśli…  Podoba ci się pomysł talii Strażników i / lub pułapek. Jesteś fanem talii Prowincji i chcesz uczynić ją jeszcze lepszą. Grasz często w wiele osób i podoba Ci się pomysł epickiej bitwy.
 • Ogólne przemyślenia: Miałem bardzo duże nadzieje w związku z tym pakietem i chociaż jest on niezły w wielu aspektach, to istnieje kilka pomyłek, które uniemożliwiają mu w osiągnięciu najwyższe oceny. W szczególności uważam, że to zadanie jest o wiele lepsze w trybie multiplayer, niż w pojedynkę. Jest to związane z warunkiem zwycięstwa w tym scenariuszu, który wymaga, aby kontrolować wszystkie obszary Osgiliath w grze (kontrolę zdobywa się dzięki eksploracji i może być ona odebrana przez różne efekty kart spotkań). Problemem jest to, że ponieważ nie ma minimalnego zestawu jak wiele obszarów trzeba przejąć, losowość odgrywa ogromną przy zwycięstwie, jak również długości scenariusza. W grze solo, nie jest niczym niezwykłym, aby wygrać w pierwszej lub dwóch turach, zwłaszcza jeśli używasz Boromira Taktyki do bombardowania obszaru, która pozwala na umieszczenie na nim postępu przez wyczerpanie bohatera. Pomijając te nieprzyjemne aspekty, jest wiele, aby się tutaj dobrze bawić. Zadanie kładzie duży nacisk na walkę i zawiera jedne z najgorszych (w sensie wymagającego wyzwanie) wrogów z tego cyklu. W grach wieloosobowych, można łatwo zostać zalanym przez wrogów, co prowadzi do epickich bitew i potencjalnie długich gier, w których szala zwycięstawa może się przechylac w jedną lub drugą stronę. Odnośnie kart gracza, wielu kupujących będzie chciało wziąć ten pakiet po prostu dlatego, że zawiera jedną z najbardziej popularnych postaci, Faramira, a także dodatkowe wsparcie dla Strażników. Atak na Osgiliath daje również dostęp do Palantiru, który mimo, że nie jest wprost najbardziej wydajną kartą, jest z pewnością jedną z najbardziej intrygujących. Jedną z najbardziej znaczących kart jest Ludzie Zachodu, który niweluje główną słabość talii Prowincji, którą jest to, że cenni sojusznicy Prowincji mogą skończyć w stosie kart odrzuconych. Dlatego, jeśli zdarzy ci się być fanem Prowincji, Strażników lub gry wieloosobowej, ten pakiet jest koniecznym zakupem.


Opinie

Oceń 
2013-09-11

Dużo lepiej nież poprzednio - dobre karty i wymagająca przygoda

Dodatek przynosi nam Faramira z wiedzy jako nowego bohatera, który świetnie wpasuje się w talię na pułapkach i cofanie wrogów do strefy przeciwności. Monoltalia wiedzy na strażnikach i pułapkach zaczyna być naprawdę kuszącą opcją: dochodzi tanie (koszt 1) wydarzenie zadające 3 obrażenia wrogowi z dołączono pułapką i łuk dla strażników, który po wyczerpaniu łuku i postaci do której dołączono łuk zadaje 1 obrażenie wrogowi w SP.
Właściwie wszystkie karty z dodatku są grywalne i mogą znaleźć zastosowanie w taliach.
Sama przygoda ma poziom trudności 8 i jest tak faktycznie, szczególnie przy większej ilości graczy. Naszym zadaniem jest zajęcie wszystkich obszarów z cechę Osgiliath, co nie jest takie łatwe przy większej liczbie graczy, gdyż nie można użyć zdolności zdolności kart na obszarach w SP.
Można dość łatwo zaliczyć misję solo, gdy wybierzemy na początku Zachodnią Bramę, ale każdy inny wybór znacznie podnosi poziom trudności.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Atak na Osgiliath - Władca Pierścieni LCG

  Atak na Osgiliath - Władca Pierścieni LCG

  Atak na Osgiliath to czwarty Zestaw Przygodowy, składający się 60 kart z cyklu dodatków Przeciwko Cieniowi do Gry karcianej Władca Pierścieni.

   

  30 innych produktów w tej samej kategorii: