Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Władca Pierścieni LCG

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Khazad-Dum - Władca Pierścieni LCG

Nowy produkt

Rozszerzenie Khazad-dum do gry karcianej Władca Pierścieni zawiera trzy nowe scenariusze, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


99,99 zł

Opis

Typ wydania:dodatek do gry
Rodzaj:gra kooperacyjna
Wiek:od 12 lat
Liczba graczy :1 - 4
Autor:Nate French
Czas gry:ok 60 min
Główna cecha gry:konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie:polskie
Koszulki na karty:standard card

Więcej informacji

„I dźwięku harf nie słychać, umilkła dolina.
I coraz ciemniej w salach pałacu Durina…
Cień na króla mogile… cisza w wiatru szumie,
Co igra bezszelestnie z ciszą w Khazad-Dûmie.”
— Gimli, Drużyna Pierścienia

Rozszerzenie Khazad-dûm do gry karcianej Władca Pierścieni zawiera trzy nowe scenariusze, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom. W poszukiwaniu Balina i jego krasnoludzkiej kolonii bohaterowie będą musieli zejść w mroczne, pełne  niebezpieczeństw czeluścia Morii. Oprócz potężnych kart Spotkań i Wyprawy, w rozszerzeniu Khazad-dûm gracze znajdą również dwóch nowych krasnoludzkich bohaterów i wachlarz nowych kart Graczy zwiększający możliwości w zakresie  składania własnych talii.

Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają stawić opór Mrocznemu Władcy.

Zestaw zawiera 165 kart.

To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG.

 

 • Karty Gracza   ♦♦♦◊◊
 • Niezależność   ♦♦♦♦◊
 • Wyzwanie   ♦♦♦◊◊
 • Temat   ♦♦♦◊◊
 • Rozrywka   ♦♦♦◊◊
 • Bohater:   Bifur, Dwalin
 • Istotne karty:   Khazad! Khazad!, Górnik Zigilu, Pieśń Durina, Ereborski Kronikarz
 • Wsparcie talii:   Krasnoludy (silny nacisk)
 • Kup jako pierwszy jeśli…  Chcesz uzyskać synergię krasnoludów. Kochasz oprawę z kopalni Morii. Lubisz walki z hordami orków.
 • Ogólne przemyślenia:  Khazad-Dum jest często logicznym zakupem zaraz po podstawce, ponieważ to rozszerzenie jest potrzebne aby zagrać w przygody z pakietów Dwarrowdelf (które są na ogół wysokiej jakość i dają sporo zabawy). Jeśli jesteś w ogóle zainteresowanych zbudowaniem talii krasnoludów, które są jedną z najpotężniejszych opcji obecnie w grze, jest to konieczny zakup. W zestawie są trzy zadania. Pierwsze dwa są dość podobne do siebie i głównie dotyczą walki z hordami orków, natomiast trzecie jest moim ulubionym, z bohaterami muszącymi znaleźć wyjście z kopalni Morii poprzez badanie losowo wybieranych kart wyprawy. Wszystkie zadania są bardzo klimatyczne i sprawiają, że możesz poczuć się jakbyś był naprawdę otoczony przez wielu jednorazowych, ale irytujących wrogów, a doświadczenia z gry są często szybkie i gwałtowne. Jeśli jest jakiś minus tego rozszerzenia, to że zadania, jako całość, mogą się czasami wydawać zbyt podobne do siebie i nie wyróżniają się wystarczająco w porównaniu do innych, istniejących scenariuszy.

Opinie

Oceń 
2012-11-29

Super

Scenariusze z Khazad-dum bardzo mi się spodobały: jest fajny klimat eksplorowania Morii, który można poczuć gdy czytamy karty wyprawy.
Są średnio trudne jeśli chodzi o poziom trudności i na szczęście nie występuje taki rozrzut jak w cyklu Mrocznej Puszczy: od ekstremalnie trudnych po bardzo łatwe.
W pierwszym scenariuszu przechodzimy po kolei: przez Wschodnią Bramę, Pierwszą Salę i Most - bardzo klimatycznie.
Drugi scenariusz jest niby łatwy, ale wysyp goblinów potrafi zabić.
Trzeci scenariusz polegający na odnalezieniu wyjścia z Morii jest mocno losowy - może być szybki lub długi - zależy jak podejdą karty wyprawy. Można też zaryzykować "szybkie" wyjście.
Kart z dodatku to "must have" dla każdego kto chce stworzyć talię z krasnoludami.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Khazad-Dum - Władca Pierścieni LCG

Khazad-Dum - Władca Pierścieni LCG

Rozszerzenie Khazad-dum do gry karcianej Władca Pierścieni zawiera trzy nowe scenariusze, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: