Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Powrót do Mrocznej Puszczy DnŻ - Władca Pierścieni LCG

Producent:

Powrót do Mrocznej Puszczy to szósty z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz. Druk na Życzenie

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

Wreszcie pojmawszy Golluma na Martwych Bagnach, bohaterowie muszą odbyć ostatnią wyprawę: odprowadzić kreaturę do pałacu Thrandurila w Mrocznej Puszczy, gdzie będzie można go osadzić i przesłuchać. Ale Mroczna Puszcza to niebezpieczne miejsce, a Gollum posunie się do każdej niegodziwości, aby tylko uciec…

Powrót do Mrocznej Puszczy to szósty z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.

Zawiera karty 116-139 cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.

To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG.

 

 • Karty Gracza   ♦♦♦♦◊
 • Niezależność   ♦◊◊◊◊
 • Wyzwanie  ♦♦♦◊◊    (gra solo  ♦♦♦♦♦)
 • Temat   ♦♦♦◊◊
 • Długość   ♦♦♦◊◊
 • Rozrywka   ♦♦♦◊◊
 • Bohater:   Dain Żelazna Stopa
 • Istotne karty:   Orły Gór Mglistych, Wsparcie Orłów, Plotki Ziemi, Podróżniczka z Zachodniego Gościńca
 • Wsparcie talii:   Krasnoludy, Orły, Rohan, Leśne Elfy
 • Kup jako pierwszy jeśli…  Chcesz zbudować talię Krasnoludów. Planujesz zakup innych opakowań z cyklu Cienie Mrocznej Puszczy dla Orłów i Rohanu. Chcesz szybko zbudować siłę puli swoich kart.
 • Ogólne przemyślenia:  Jeśli jesteś, lub myślisz, że możesz być zainteresowany budowaniem krasnoludzkiej talii, to opakowanie to trzeba kupić dla samego Daina Żelaznej Stopy, który jest podstawą synergii Krasnoludów. To znaczy, jeśli masz nadzieję na szybkie dojście do punktu, gdzie będziesz mógł zmierzyć się nawet z najtrudniejszymi scenariuszami, to Krasnoludy są jedną z najlepszych dróg aby się tam dostać, a zakup Powrotu do Mrocznej Puszczy wraz z Khazad-Dum prawdopodobnie powinien być pierwszym krokiem. Jeśli poza Krasnoludami jesteś fanem Orłów, to musisz mieć koniecznie następne dwie karty dla talii Orłów z tego pakietu. Zadanie jest dość trudne i pełne nieprzyjemnych zdrad, które reprezentują próby ucieczki Golluma. Nie jest to jednak zbalansowany scenariusz do gry solowej z jedną talią i zwykle wymaga co najmniej dwóch graczy (lub jednego gracza z dwoma taliami) aby go pokonać.

Opinie

Oceń

2012-11-29

ekstremalne wyzwanie

Ekstremalnie trudny gdy gra się solo, gdyż Gollum generuje co turę dodatkowe +3 zagrożenia i wszystkie (negatywne) efekty idące w gracza pilnującego Golluma skupiają na jednym graczu. Dodatkowo silni przeciwnicy: górskie trolle, pomiot ungolianty i pająki-obrzydluchy.
Karty do talii gracza są całkiem niezłe i na dodatek wisienka na torcie: Dain Żelazna Stopa - najlepszy bohater dla talii pod krasnoludy.

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii: