Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Starcie u stóp Samotnej Skały DnŻ - Władca Pierścieni LCG

Producent:

Starcie u stóp Samotnej Skały to drugi z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz. Druk na Życzenie

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Nate French
Główna cecha gry: konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 60

Więcej informacji

W górnym biegu Anduiny, na północ od Starego Brodu, stoi Samotna Skała. W pobliżu tego postrzępionego wzniesienia żyją Beorningowie, ponury, dziki lud, który opiekuje się doliną. Dziś do stóp Samotnej Skały przybyła banda okrutnych trolli. Grimbeorn Stary nie jest zadowolony.

Starcie u stóp Samotnej Skały to drugi z comiesięcznych Zestawów Przygodowych do Gry karcianej Władca Pierścieni. W każdym zestawie znajdują się karty, które mogą posłużyć do wzmacniania istniejących lub składania zupełnie nowych talii Graczy, a także całkiem nowy scenariusz.

Zawiera karty 25-49 cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.

To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG.

 

 • Karty Gracza   ♦♦♦◊◊
 • Niezależność   ♦♦♦♦◊
 • Wyzwanie   ♦♦♦◊◊   (gra solo  ♦♦♦♦◊)
 • Temat   ♦♦♦♦◊
 • Długość   ♦♦◊◊◊
 • Rozrywka   ♦♦♦♦◊
 • Bohater:   Frodo Baggins
 • Istotne karty:   Ostrzeżenie Dunedainów, Długobrody Kartograf, Płonącą Gałąź, Pieśń Mądrości
 • Wsparcie talii:   Rohan, Hobbit, Beorning (nie dostępny jeszcze), Krasnoludy
 • Kup jako pierwszy jeśli…  Jesteś podekscytowany wyzwaniem walki z wrogami typu boss (trolle). Kochasz Frodo Baggins-a. Jesteś fanem sfery Wiedzy.
 • Ogólne przemyślenia:  Jeśli chodzi o karty gracza, istnieje kilka niewypałów w tym pakiecie (Nie Jestem Obcoplemieńcem, Beorning Pszczelarz). Jednak są również pewne istotne karty gracza, które wciąż odgrywają ważną rolę w obecnych taliach. Sama obecność Płonącej Gałęzi uzasadnia ten pakiet za rekomendację dla kart gracza. Scenariusz sam w sobie jest trudny, zwłaszcza dla nowych graczy z ograniczoną pulą kart oraz dla czystej grze solo. Pamiętam jak waliłem głową w trolle wiele, wiele razy, zanim pokonam je, choć trudność zmniejsza się z dodatkiem większej ilości graczy. Walka z trollami jest zabawna i tematyczna i wygraną jest rzadko nie klimatyczna, ale zwycięstwo może być czasem być zbyt zależne od szczęścia w losowaniu. Moim zdaniem najlepszy scenariusz cyklu Cienie Mrocznej Puszczy.

Opinie

Oceń

2012-11-28

młócka

Na początku miałem problem, ale gdy w talii jest czym powalczyć to raczej powinno się dać przejść. Trudność tego scenariusza bardzo zależy od szczęścia: jeśli na początku gry wylosujemy górskiego trolla, lub żmije z wredną kartą to może być bardzo ciężko. Jeśli natomiast podejdzie Grimbeorn (a raczej nie podchodzi) to scenariusz może okazać się łatwy.
Ogólnie scenariusz eksterminacyjny i talie nastawione na walkę powinny sobie z nim poradzić.
Z kart dla drużyny niestety dużo ciekawego nie ma. Wg mnie najlepszą jest Urodzony w Chmurach, która cofa sprzymierzeńca na rękę i można kombinować ze zdolnościami aktywującymi się podczas wejścia i wyjścia z gry.

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii: