Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Chaos in the Old World

Producent:

Chaos in the Old World -Strategia w świecie Warhammer Fantasy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punkty które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,20 zł.


219,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 13 lat
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: angielskie
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

CZY JEST JAKAŚ NADZIEJA DLA ŚWIATA ŚMIERTELNIKÓW?
— Liber Malefic

W świecie Warhammera, czterej bogowie Chaosu walczą o władzę. Khorne, Bóg Krwi i Pan Czaszek jest żądny mordu i nieustającej walki. Nurgle, Pan Zarazy i Mistrz Plag, lubuje się w plugastwie i chorobach. Tzeentch, Władca Losu i Wielki Intrygant jest mistrzem kłamstwa i podstępu. Slaanesh, Książę Bólu i Rozkoszy oraz Pan Pożądania, uwodzi nawet najbardziej prawych, wabiąc ich obietnicami wszelkich cielesnych rozkoszy.

W grze Chaos w Starym Świecie, każdy z graczy wcieli się w rolę jednego z Panów Chaosu. Charakterystyczne zdolności każdego z bogów i legionu jego wyznawców dają graczom unikalne sposoby na sianie zniszczenia i panowanie nad Starym Światem. W czasie, gdy potęgi Chaosu ścierają się ze sobą, rujnując ziemie ludzi i siejąc w nich spustoszenie, Stary Świat nie poddaje się. Walczy z całych sił i stawia opór rękami swoich wiernych bohaterów, by wygnać złych bogów z powrotem do ich Domeny Chaosu… chociaż na chwilę.

CZAS LAMENTU NADCHODZI .
— Grimoire Daemonicus
_.gif
Uwaga! W grze występuje duża liczba elementów z napisami w języku angielskim (np. karty, plansze, itp.). Wszyscy gracze powinni znać ten język lub posiadać tłumaczenie elementów gry.

Zawartość pudełka:

  • 1 instrukcja;
  • 1 plansza;
  • 45 wysokiej jakości, szczegółowych, plastikowych figurek;
  • 4 koła zagrożenia;
  • 4 arkusze mocy;
  • ponad 175 żetonów;
  • ponad 125 kart;
  • 5 kostek.
_.gif

Opinie

Napisz opinię

12 innych produktów w tej samej kategorii: