Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Warhammer 40 000: Podbój (Conquest)

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Warhammer 40 000: Podbój - Ostateczny Gambit

Nowy produkt

 Ostateczny Gambit - to ostatni dodatek wojennycyklu Upadku do gry Warhammer 40,000 

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie. Czas oczekiwania do 5 dni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


31,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra karciana
Wiek:od 14 lat
Liczba graczy :2
Czas gry:ok 45 min
Główna cecha gry:konfigurowalna (LCG, CCG)
Wydanie:polskie
Koszulki na karty:standard card
Rok wydania:2016

Więcej informacji

Bitwa o Sacaellum wchodzi w swoje ostateczne stadium. Podczas gdy Czarni Templariusze próbują odzyskać relikwie, najeźdźcy Eldarów ze świata-kuźni Saim-Hann wytężają swe siły i umysły w celu przejęcia artefaktów dla swoich własnych, nieodgadnionych celów. Czy im się uda? Która ze stron zwycięży w tym zabójczym wyścigu?

Tak jak inne dodatki z cyklu Upadku, Ostateczny Gambit nadaje nowe znaczenie symbolom planet. Osią dodatku jest nowy lider Eldarów i jego sygnowany oddział. Poza kartami Eldarów, gracze znajdą w rozszerzeniu także 51 innych kart (po 3 kopie każdej z 17 różnych kart), które wspomogą pozostałe frakcje.

Siła ciała i siła umysłu

Eldarzy zawsze koncentrują się na jednej ścieżce i doskonalą się w niej przez całe życie. Podczas gdy jedni skupiają się na sztuce walki, inni wybierają Ścieżkę Widzącego, rozwijając niesamowite zdolności psychiczne. Pod przewodnictwem nowego lidera, gracze będą mogli w swojej armii łączyć zalety obu tych tradycji, wystawiając zarówno jednostki Psioników Wojowników.

talyesin

Talyesin Fharenal, bo o niej mowa, drastycznie zwiększa moc Psioników iWojowników, który zdecydują się walczyć pod jej sztandarem. Każdy z nich otrzymuje dodatkową wytrzymałość, dopóki znajduje się na planecie razem z Talyesin, a jeśli na jednej planecie znajdą się zarówno Psionik jak iWojownik, wspierają się wzajemnie, dzięki czemu zwiększa się ich ATK.

Jedną z pierwszych i podstawowych jednostek w sygnowanym oddziale Talyesin są Pająki Talyesin – wojownicy niezwykle użyteczni w zmaganiach dowodzenia na początku gry, szczególnie na obszarach, na których przeciwnik nie ma swoich jednostek. Nie znaczy to, że w strategicznych walkach o pierwszą planetę są bezużyteczni. Kiedy kontrolowany przez gracza Psionik zostaje zadeklarowany jako atakujący, dzięki tajemniczej sieci teleportacyjnej Eldarów, Pająki mogą błyskawicznie przemieścić się do tej jednostki.

Sygnowany oddział nowego lidera zawiera także dwie kopie karty Czarownicy Talyesin. Jednostka ta jest bardzo silnym w walce Psionikiem, szczególnie, jeśli walczą u boku Talyesin Fharenal. Co więcej, ich umiejętność pozwala przygotować tę kartę, jeśli gracz zdecyduje się odrzucić z ręki kartę z cechą Wojownik.

Kolejnym sposobem na wykorzystanie pełnego potencjału Wojowników Psioników jest nowe wydarzenie Ścieżka przywódcy, którego dwie kopie znajdują się w zestawie. Karta może być wykorzystana na trzy sposoby: ekonomiczny, dodając jeden zasób, który nieraz może pozwolić na zwerbowanie akurat takiej karty, która będzie najbardziej przydatna w danej sytuacji, w bitwie – wzmacniając ATK jednego z kontrolowanych Wojowników, a także jako zaskakujący ruch, który pozwala na przeniesienie dowolnego przygotowanego Psionika. Ścieżka przywódcy to jedna z najtańszych kart, które świetnie dostosowują się do sytuacji panującej na stole.

Żeby jednak wykorzystać te wszystkie synergie, gracz będzie musiał dysponować odpowiednią ilością kart z cechą Psionik Wojownik. Mądrość Węża to karta, dzięki której Eldarzy będą zawsze mogli przywołać na pole bitwy odpowiednie jednostki. Jeśli gracz zdecyduje się wyczerpać to wsparcie, może wybrać cechę Psionik lub Wojownik i przeszukać trzy karty z wierzchu swojej talii w poszukiwaniu karty o wymienionej cesze, po czym może dodać ją do ręki.

Ostatecznym sposobem na upewnienie się, że na planetach nigdy nie zabraknie Psioników Wojowników, jest Miecz Energetyczny Autarchy. Ten dodatek może zostać przypisany każdej z kontrolowanych jednostek, zwiększając jej ATK i PW. Co więcej, dodatek ten sprawia, że jednostka która go otrzymała staje się zarównoPsionikiem jak i Wojownikiem, dzięki czemu może stać się obiektem wszystkich synergii oferowanych przez karty Talyesin Fharenal.

Zdecyduj o przyszłości Sacaellum

Poprowadź do boju najdzielniejszych i najlepiej wyszkolonych wojowników Eldarów, lub przejmij kontrolę nad innymi frakcjami w wojnie o Sacaellum

Zawiera karty 93-115 cyklu Upadku.

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Warhammer 40,000 Podbój.

Opinie

Napisz opinię

Warhammer 40 000: Podbój - Ostateczny Gambit

Warhammer 40 000: Podbój - Ostateczny Gambit

 Ostateczny Gambit - to ostatni dodatek wojennycyklu Upadku do gry Warhammer 40,000 

25 innych produktów w tej samej kategorii: