Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

SETUP (edycja polska)

Producent:

SETUP to prosta pod względem zasad i strategii rodzinna gra planszowa.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 11 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 11 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,20 zł.


119,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna, imprezowa
Wiek: od 12 lat
Autor: Jacob Berg
Mechanika: kafelki, logiczne myślenie, odnajdowanie wzorców, zarządzanie ręką, zbieranie zestawów
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 45
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Rodzinna gra sprytu i strategii

Dokładaj karciane płytki na planszę i zdobywaj punkty za zebrane zestawy. Uważaj jednak, by nie pomagać zbytnio swoim przeciwnikom! Stań samodzielnie przeciwko pozostałym graczom lub podzielcie się na drużyny i wspólnie twórzcie najskuteczniejsze strategie.

SETUP to prosta pod względem zasad i niezwykle przyjemna gra dla całej rodziny. Podczas zabawy uczestnicy tworzą na planszy zestawy karcianych płytek. Im więcej płytek znajduje się w Twoich zestawach, tym więcej punktów zdobywasz i tym dalej przesuwasz swój pionek na torze punktacji. Zwycięża osoba, której pionek jako pierwszy dotrze na linię mety!

Na czym to polega?

 1. W grze występują płytki w 5 kolorach o wartości 1 do 10. Podczas zabawy będziemy z nich tworzyć zestawy o identycznej wartości (wówczas kolor nie ma znaczenia) lub o rosnącej wartości (w ramach jednego koloru). 
 2. W swojej turze gracz może umieścić na planszy dowolną liczbę płytek z zasobów własnych lub ogólnych albo wymienić posiadane płytki na losowe pobrane z woreczka. 
 3. Na planszy dostępnych jest 12 pól, jednak gracz może umieszczać płytki wyłącznie tych należących do niego oraz na polach wspólnych. Umieszczając płytki można przykrywać te, które już znajdują się na planszy.
 4. Poszczególne pola łączą się ze sobą w pionie, poziomie i na skos i w każdym z tych kierunków możemy tworzyć zestawy. 
 5. Po umieszczeniu płytek zdobywamy punkty za każdą płytkę, która wchodzi w skład naszego zestawu, niezależnie czy właśnie ją wyłożyliśmy, czy też nie. Zwycięża gracz, który jako pierwszy dotrze na linię mety.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • SETUP to niezwykle prosta pod względem zasad, a jednocześnie maksymalnie satysfakcjonująca gra dla całej rodziny. Doskonale sprawdzi się nawet wśród osób, które niezbyt często sięgają po nowoczesne planszówki.
 • Dzięki nawiązaniom do stylistyki gier karcianych i liczbowych, SETUP będzie ciekawą propozycją dla starszych graczy, wspierając międzypokoleniową integrację.
 • Ograniczona liczba pól zmusza uczestników do intensywnego myślenia. To od nas zależy, jaki poziom będzie miała nasza rozgrywka i jak dużym wyzwaniem będzie dla przeciwników.
 • SETUP umożliwia rywalizację pojedynczym graczom, ale ma też specjalny wariant drużynowy, który stanowi ciekawe urozmaicenie.

Zawartość pudełka:

 • 50 karcianych płytek
 • 4 stojaki na płytki
 • 4 pionki
 • woreczek
 • instrukcja
 • plansza

Instrukcja:Instrukcja_SetUp.pdf

Opinie

Napisz opinię