Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

UNO Flip! Express - Gra Karciana

Producent:

Szybka i wciągająca gra UNO!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


29,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna, karciana
Wiek: od 7 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Przygotuj się na nową wersję klasycznej gry UNO: UNO FLIP!

To ta sama kultowa gra karciana, ale teraz z nowymi, ekscytującymi elementami takimi jak dwustronne karty, specjalna karta ODWRÓĆ i ostrzejsze reguły które podniosą poziom rywalizacji w rozgrywce.

Karty mają jasną stronę, w której obowiązują klasyczne zasady gry UNO, oraz ciemną stronę gdzie kary są bardziej surowe. Użyj karty ODWRÓĆ, aby wszystkie karty graczy oraz te w stosie losowania i talii zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy zestaw cyfr i kolorów! Osoba trzymająca kartę ODWRÓĆ określa, czy gra toczy się po jasnej czy ciemnej stronie i kiedy następuje zmiana. Ciemna strona talii obejmuje nowe karty specjalne, które mogą nieźle namieszać: Weź pięć i Postój dla wszystkich. Myśl strategicznie, aby pokonać konkurencję i być pierwszym graczem, który pozbędzie się wszystkich swoich kart. Nie zapomnij krzyknąć UNO!, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Ta wesoła rodzinna gra karciana jest idealna dla dzieci od 7 lat, nastolatków i dorosłych. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Atuty:

  • UNO FLIP!™ to kultowa gra karciana z nowymi, ekscytującymi elementami!
  • Dwustronna talia i specjalna karta ODWRÓĆ podniosą poziom rywalizacji.
  • Użyj karty ODWRÓĆ, aby wszystkie karty, w tym te na stosie losowania, zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy zestaw cyfr i kolorów.
  • UNO FLIP!™ zawiera także nowe karty specjalne, takie jak „Weź pięć” i „Postój dla wszystkich”.
  • Ta wesoła gra rodzinna jest idealna dla osób dorosłych, nastolatków i dzieci powyżej 7 roku życia.
  • ​UNO FLIP!™ zawiera 112 kart i instrukcję. Gra jest łatwa do przechowywania i przenoszenia w podróży.

  Zawartość:

       • 112 kart i instrukcja

       Reviews

       Write a review

       10 innych produktów w tej samej kategorii: