Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

UNO Junior Psi Patrol Gra Karciana

Producent:

Szybka i wciągająca gra karciana Uno Junior Psi Patrol!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


22,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: familijna, karciana
Wiek: od 6 lat
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 10
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Ta uproszczona gra karciana UNO® Junior dla młodszych graczy ma mnóstwo wesołych grafik z animacji „Psi Patrol Film”, w którym występują bohaterskie zwierzątka takie jak Chase, Skye, Marshall i Liberty oraz ich ludzki przyjaciel Ryder.

Trzy poziomy zabawy pozwalają grze „rosnąć” wraz z dzieckiem.

Poziom pierwszy to prosta gra w dopasowywanie. Poziom drugi dodaje do gry karty „Zmiana kierunku” i „Postój”, a poziom trzeci obejmuje karty „Weź 1” i „Weź 2”, które zwiększają tempo rozgrywki.

Podobnie jak w podstawowej wersji UNO® gracze ścigają się, aby pozbyć się wszystkich kart, dopasowując je do karty na górze talii według kolorów, cyferek i (szczególnie przydatne dla młodszych graczy) według POSTACI! Dołóż Chase’a do Chase’a, a Marshalla do Marshalla. I nie zapomnij krzyknąć „UNO!”, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Dla dzieci od 3 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. ·

Zawartość:

  • karty i instrukcja

Reviews

Write a review

10 innych produktów w tej samej kategorii: