Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Zestaw MultiBox 330 el.

Producent:

Zestaw MultiBox 330 el.- zestaw płytek, które mogą być zastosowane w różnych grach i zabawach.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 24 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 24 punktów które można zamienić na kupon o wartości 4,80 zł.


247,00 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: logiczna
Wiek: od 8 lat
Mechanika: abstrakcyjna (np. szachy)
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: powyżej 12
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 20

Więcej informacji

System kreatywnych płytek Trick Logic to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Ilość gier, zabaw i sposobów ich wykorzystania jest praktycznie nieograniczona! Można z nich budować lub układać jak kostki domina, bijąc rekordy na miarę "Domino Day" we własnym domu! Nic nie stoi na przeszkodzie aby różnokolorowe płytki układać jak puzzle, które po wywróceniu stworzą zaprojektowany wzór. Można nimi grać w gry zręcznościowe lub korzystając ze specjalnej planszy, zostać mistrzem strategii w "Jumper", "Five", "Swap", "Rooms" i wielu, wielu innych grach. Balansowanie planszą przy przeprowadzaniu kulki przez osobiście zaprojektowany labirynt pozwoli dodatkowo na trening mięśni, rozwój motoryki oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.
 
Zabawa płytkami to sztuka wymagająca zręczności i kreatywnego myślenia! Wspomaga rozwój w zakresie percepcji przestrzeni i zdolności motorycznych. Wpływa na uspokojenie oraz polepszanie umiejętności koncentracji i panowania nad swoim ciałem. Płytki stanowią doskonały pretekst do wspólnej zabawy dzieci i młodzieży z rówieśnikami oraz rodzicami ucząc zachowań społecznych, utrwalając pewne normy i zwyczaje.
 
Materiałem użytym do produkcji płytek Trick Logic (o wymiarach: 50x25x5 mm) jest bezsęczne, starannie wyselekcjonowane drewno bukowe z certyfikatem FSC. Dodatkowo, jakość zapewniona jest ręcznym sortowaniem elementów. Doskonałe wyważenie i ustawienie środka ciężkości, pozwala na układanie bardzo skomplikowanych wzorów, natomiast wyszlifowane boki i kąty proste krawędzi umożliwiają pewne stawianie płytek na dowolnym z boków.

Prezentowany zestaw dodatkowy zawiera 100 płytek podstawowych w kolorze ciemny lazur. Płytki nie są lakierowane. Są barwione i matowe. Całość zapakowana jest w kartonowe pudełko, które ozdabia szata graficzna w stylu vintage.
 
Prosty produkt ze skomplikowaną osobowością!
 
System kreatywnych płytek i akcesoriów Trick Logic został wyróżniony w trzeciej edycji konkursu Zabawka Roku 2014. Jury wybrało najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci dostępne na polskim rynku. Certyfikat Zabawka Roku i Nagroda Rodziców stanowi zatem gwarancję mądrych
i bezpiecznych zakupów.

Zawartość:

 • 150 płytek NATURALNE DREWNO
 • 30 płytek SELEDYN
 • 30 płytek CIEMNY LAZUR
 • 30 płytek ŚLIWKA
 • 30 płytek SZARA MIĘTA
 • 30 płytek ŁOSOŚ
 • 8 schodów
 • 18 mostów
 • 2 grzebienie
 • 2 szpule
 • książeczka z propozycjami gier i zabaw

Reviews

Write a review