Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Karty Provisions Bicycle Theory11

Producent:

Luksusowe karty Provisions do gry marki Bicycle dodają energii do Twoich karcianych wieczorów. Karty klasyczne, eleganckie, zapierające dech w piersiach i królewskie.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


53,99 zł

Więcej informacji

Luksusowe karty do gry marki Bicycle. Theory11 Provisions - karty klasyczne.

Karty z serii "Theory11" - wykonane z najwyższej jakości z czarnego papieru (klasy Casino Q1) z certyfikatem FSC (pochodzącym ze zrównoważonych lasów) przy użyciu atramentów na bazie roślin, pokrytego warstwą tłoczonej na gorąco złotej folii wyprodukowanej na bazie skrobi.

Marka Bicycle istnieje od 1885 roku i szczyci się wieloletnią tradycją w produkcji kart. Jej znakiem rozpoznawczym jest motyw roweru. Właścicielem marki Bicycle jest United States Playing Card Company, posiadająca w swoim portfolio także takie marki jak: Aviator, Bee, Fournier, Hoyle, KEM czy Tally-Ho. Udział tych marek w światowej produkcji kart przekracza 35%. Karty Bicycle są używane przez graczy na całym świecie oraz popularne wśród magików, iluzjonistów oraz wszystkich innych entuzjastów kart.

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: