Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Karty Artisan Citizens Bicycle Theory11

Producent:

Luksusowe karty Citizens do gry marki Bicycle dodają energii do Twoich karcianych wieczorów. Całe opakowanie podkreślają złote płaskorzeźby o pięknym efekcie. 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


53,99 zł

Więcej informacji

Luksusowe karty do gry marki Bicycle.

Citizens to najbardziej zawiłe, zdumiewające karty kiedykolwiek stworzone przez Theory11. Ilustrowane przez Kevin'a Cantrell'a, a każdy ich aspekt został ręcznie zaprojektowany z bezkonkurencyjną dbałością o szczegóły.Citizen to luksusowe karty wyprodukowane w USA z ekologicznego papieru certyfikowanego przez FSC.Po raz pierwszy, Theory11 połączyło złotą folię gorące stemplowanie i brązową folię, aby stworzyć pudełko które zwraca uwagę swoją elegancją i wyszukaniem.Nawet w środku pudełka znajduje się niezwykły ornament. Jokery i rewersy są ozdobione pochodzącą z łaciny frazą "Audentes Fortuna luvat" - "Szczęście sprzyja odważnym".Na asie pik znajduje się wyjatkowy emblemat Citizen.-Karty mają rozmiar pokerowy.

Karty z serii "Theory11" - wykonane z najwyższej jakości z czarnego papieru (klasy Casino Q1) z certyfikatem FSC (pochodzącym ze zrównoważonych lasów) przy użyciu atramentów na bazie roślin, pokrytego warstwą tłoczonej na gorąco złotej folii wyprodukowanej na bazie skrobi.

Standardowe indeksy.

Karty w rozmiarze pokerowym (63 x 89 mm).

Talia 52 karty + 2 Jokery.

Wyprodukowane w USA.

Marka Bicycle istnieje od 1885 roku i szczyci się wieloletnią tradycją w produkcji kart. Jej znakiem rozpoznawczym jest motyw roweru. Właścicielem marki Bicycle jest United States Playing Card Company, posiadająca w swoim portfolio także takie marki jak: Aviator, Bee, Fournier, Hoyle, KEM czy Tally-Ho. Udział tych marek w światowej produkcji kart przekracza 35%. Karty Bicycle są używane przez graczy na całym świecie oraz popularne wśród magików, iluzjonistów oraz wszystkich innych entuzjastów kart.

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: