Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

MTG: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - Draft Booster Display (36)

Producent:

Magic The Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - Draft Booster Display (36). Dołącz do Drużyny i wyrusz w drogę z ulubionymi postaciami z Władcy Pierścieni! 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 77 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 77 punktów które można zamienić na kupon o wartości 15,40 zł.


779,99 zł

zamiast 839,64 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana, kolekcjonerska
Wiek: od 13 lat
Wydanie: angielskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: powyżej 12
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Dołącz do Drużyny i wyrusz w drogę z ulubionymi postaciami z Władcy Pierścieni! Czeka Cię przygoda pełna odwagi, waleczności i... drugich śniadań!

Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth to dodatek inspirowany niesamowitą prozą J.R.R. Tolkiena, pełną magii, elfów, krasnoludów i potwornych monstrów i potężnych pierścieni. Cała historia rozpoczyna się w swoiskim Shire, z którego czterej Hobbici wyruszają w podróż w nieznane.

Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - Draft Booster Display (36) zawiera 36 Magic the Gathering: The Lord of the Rings - Tales of Middle-earth - Draft Booster.

Zawartość

Reviews

Write a review

26 innych produktów w tej samej kategorii: