Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Talisman: Magia i Miecz - Miasto

Producent:

Talisman: Magia i Miecz Miasto wprowadzi do przygód Talisman: Magia i Miecz nowe możliwości, aby zwiąkszyć swoje szanse na odnalezienie potęznej Korony Władzy! 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 14 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 14 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,80 zł.


149,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra przygodowa
Wiek: od 14 lat
Autor: John Goodenough
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: mini american
Rok wydania: 2013
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 90
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Talisman: Magia i Miecz Miasto wprowadza do gry Talisman: Magia i Miecz nową planszę, gwarną metropolię, którą dołącza się do podstawowej planszy gry, a do której można dostać się przez obszar Miasta. Wprowadza również sześciu kompletnie nowych Poszukiwaczy, trzy karty Alternatywnych Zakończeń, tematyczną talię kart Miasta oraz ogrom talii sklepów, w których znajduje się wszystko, czego byś kiedykolwiek potrzebował, a nawet więcej! Odwiedzając Miejską Bramę i odbierając nagrody ze swoich listów gończych szybko się wzbogacisz, dzięki czemu będziesz mógł wyruszyć na poszukiwania Korony Władzy szybciej niż inni awanturnicy. Zaopatrz się w wierzchowca, wiernych chowańców i kilka fiołek z eliksirami albo pokieruj swe kroki ku Magicznemu Emporium lub płatnerzowi po cięższy i bardziej wiarygodny sprzęt. Ale uważaj, wysokie mury nie obronią cię przed niebezpieczeństwami, które kryją się po ulicach i zakamarkach Miasta, a jest ich pełno.

 

Dodatek do Talismana, Miasto, poza narożną planszą dostarcza także 3 alternatywne zakończenia, własny zestaw kart, mase sklepów oraz 6 nowych kart postaci!

 Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Talisman: Magia i Miecz.

Linki:

Opinie

Napisz opinię

23 innych produktów w tej samej kategorii: