Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Talisman: Magia i Miecz - Miasto

Producent:

Talisman: Magia i Miecz Miasto wprowadzi do przygód Talisman: Magia i Miecz nowe możliwości, aby zwiąkszyć swoje szanse na odnalezienie potęznej Korony Władzy! 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 13 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 13 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,60 zł.


136,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra przygodowa
Wiek: od 14 lat
Autor: John Goodenough
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: mini american
Rok wydania: 2013
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 90
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Talisman: Magia i Miecz Miasto wprowadza do gry Talisman: Magia i Miecz nową planszę, gwarną metropolię, którą dołącza się do podstawowej planszy gry, a do której można dostać się przez obszar Miasta. Wprowadza również sześciu kompletnie nowych Poszukiwaczy, trzy karty Alternatywnych Zakończeń, tematyczną talię kart Miasta oraz ogrom talii sklepów, w których znajduje się wszystko, czego byś kiedykolwiek potrzebował, a nawet więcej! Odwiedzając Miejską Bramę i odbierając nagrody ze swoich listów gończych szybko się wzbogacisz, dzięki czemu będziesz mógł wyruszyć na poszukiwania Korony Władzy szybciej niż inni awanturnicy. Zaopatrz się w wierzchowca, wiernych chowańców i kilka fiołek z eliksirami albo pokieruj swe kroki ku Magicznemu Emporium lub płatnerzowi po cięższy i bardziej wiarygodny sprzęt. Ale uważaj, wysokie mury nie obronią cię przed niebezpieczeństwami, które kryją się po ulicach i zakamarkach Miasta, a jest ich pełno.

 

Dodatek do Talismana, Miasto, poza narożną planszą dostarcza także 3 alternatywne zakończenia, własny zestaw kart, mase sklepów oraz 6 nowych kart postaci!

 Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Talisman: Magia i Miecz.

Linki:

Opinie

Napisz opinię

28 innych produktów w tej samej kategorii: