Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

PUS Wyprawka Przedszkolaka

Producent:

PUS Wyprawka Przedszkolaka to Zestaw Kontrolny PUS i 2 książeczki: Dla przedszkolaków 1 + Abecadło 1 do cenionego i polecanego przez nauczycieli Uniwersalnego Systemu Edukacji, który łączy w sobie naukę, zabawę i samokontrolę.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 5 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 5 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,00 zł.


59,99 zł

Opis

Rodzaj: gra edukacyjna
Wiek: od 3 lat
Główna cecha gry: dla dzieci
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 1

Więcej informacji

Wyprawka Przedszkolaka PUS, to komplet na dobry początek: dwie tematyczne książeczki z serii PUS

  • Dla przedszkolaków 1
  • Abecadło 1

dla najmłodszych dzieci oraz plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym. Klocki służą do zabawy manualnej; do układania w oparciu o ćwiczenia zawarte w książeczkach. W końcowej fazie, poprzez porównanie wzoru ułożonego w Zestawie Kontrolnym z wzorem w książeczce, otrzymuje się informację o poprawności wybranych odpowiedzi.

Zestaw Kontrolny "rośnie razem z dzieckiem" - raz zakupiony, służy przez wiele lat do zabawy z wszystkimi książeczkami z serii PUS. Licząca ponad 80 tytułów biblioteczka książeczek, między innymi do nauczania przedszkolnego, zintegrowanego, matematyki, środowiska, języka polskiego i języków obcych powiększa się rocznie o minimum 10 nowych tytułów.

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

  • 56,99 zł W magazynie

    PUS Wyprawka Pierwszoklasisty to Zestaw Kontrolny PUS i 2 książeczki: 100 pytań i odpowiedzi 1 + To już potrafię 1 do cenionego i polecanego przez nauczycieli Uniwersalnego Systemu Edukacji, który łączy w sobie naukę, zabawę i samokontrolę.

    W magazynie

10 innych produktów w tej samej kategorii: