Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Summoner Wars

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Obniżka! Summoner Wars: Precyzja Seili - Zestaw Uzupełniający Zobacz większe

Summoner Wars: Precyzja Seili - Zestaw Uzupełniający

Nowy produkt

Summoner Wars: Precyzja Seili - Zestaw Uzupełniający - wciel się w Mistrza Przywołań! Zestaw dodatkowych kart jednostek.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


26,99 zł

-3,00 zł

29,99 zł

Opis

Typ wydania:dodatek do gry
Rodzaj:gra strategiczna
Wiek:od 9 lat
Liczba graczy :2 - 4
Autor:Colby Dauch
Czas gry:ok 30 min
Główna cecha gry:strategiczna
Wydanie:polskie
Koszulki na karty:standard european
Rok wydania:2014

Więcej informacji

Precyzja Seili - Zestaw Uzupełniający do Summoner Wars zawiera dodatkowe karty wzmacniające podstawowe talie Plugastwa oraz Najemników, a także neutralne karty Najemników. Znajdziecie w nim nowych Czempionów i Jednostki Podstawowe, które umożliwią Wam stosowanie nowych taktyk i strategii.

 

Proste zasady dające pasjonującą rozgrywkę

Mechanika Summoner Wars w prosty i niezwykle przemyślany sposób łączy elementy strategii, opartej na umiejętnym konstruowaniu talii (jakie znamy z kolekcjonerskich karcianek) z elementami taktyki, bardziej znanymi z figurkowych gier bitewnych. Podczas rozgrywki gracze przywołują i przemieszczają po polu bitwy swoje jednostki, używając ich mocy i specjalnych zdolności, siejąc spustoszenie w szeregach wroga.

 

Nieograniczone możliwości

Summoner Wars, to gra którą rozszerzać można o inne startery, zawierające talie kolejnych frakcji, oraz dodatki wprowadzające nowe karty dla frakcji już posiadanych: nowych wojowników, przywoływaczy oraz zdolności dające nieskończoną ilość opcji i wariantów podczas rozgrywek. W dodatkach zawarte będą także jednostki najemników - wojowników, którzy za nic mają sobie polityczne intrygi i staną w szeregach każdej armii, która zechce ich zwerbować.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Summoner Wars: Elfy Feniksa vs Tundrowe Orki

Linki:

 

Zawartość pudełka:

  • 31 kart

Opinie

Napisz opinię

Summoner Wars: Precyzja Seili - Zestaw Uzupełniający

Summoner Wars: Precyzja Seili - Zestaw Uzupełniający

Summoner Wars: Precyzja Seili - Zestaw Uzupełniający - wciel się w Mistrza Przywołań! Zestaw dodatkowych kart jednostek.

Produkty powiązane

    26 innych produktów w tej samej kategorii: