Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Fief

Producent:

Fief to gra dyplomacji i strategii, osadzona w realiach średniowiecznej Francji!

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 18 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 18 punktów które można zamienić na kupon o wartości 3,60 zł.


189,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 12 lat
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 120
Czas gry w min. do: 120

Więcej informacji

Walcz o to, by Twoja rodzina stała się najpotężniejszym rodem średniowiecznej Francji. W walce o wpływy wszystkie środki są dozwolone: intrygi, negocjacje, polityczne małżeństwa, zdrady i wojny.
Zabiegaj o najbardziej prestiżowe tytuły w królestwie: Króla, Królową i Papieża oraz związane z nimi przywileje! Kultowa gra lat 80-tych powraca teraz w całkowicie nowym wydaniu.


Przenosimy się do rozdartej konfliktami XV-wiecznej, Francji. Naszym zadaniem będzie poprowadzenie jednego z rodów ku glorii i chwale. W tej walce o wpływy i tytuły dozwolone są wszystkie chwyty. Zdrada, dyplomacja, walka to tylko kilka aspektów tej niesamowitej strategii. Pamiętaj, cel uświęca środki.

 

Fief, to gra która od ponad 30 lat cieszy się popularnością wśród graczy na całym świecie.

W międzyczasie gra została wielokrotnie udoskonalona i rozbudowana. Polska edycja gry jest całkowicie oparta na doprecyzowanych i zaktualizowanych zasadach całkowicie przetłumaczonych bezpośrednio z języka francuskiego.

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: