Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

1944 Wyścig do Renu

Producent:

1944 Wyścig do Renu jest strategiczną grą planszową osadzoną w realiach II Wojny Światowej, w której gracze wcielają się w jednego z historycznych dowódców (Patton, Montgomery, Bradley) a ich celem jest przekroczenie rzeki Ren.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 15 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 15 punktów które można zamienić na kupon o wartości 3,00 zł.


159,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra strategiczna
Wiek: od 14 lat
Autor: Jaro Andruszkiewicz, Waldek Gumienny, Michał Ozon
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 3
Czas gry w min. od: 90
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Masz za mało paliwa, za mało amunicji i za mało czasu. A przed Tobą olbrzymie wyzwanie: wygrać wyścig do Renu. Musisz przekroczyć rzekę, zanim wszystkie mosty zostaną obsadzone przez przeciwnika. I musisz to zrobić jako pierwszy. Bo tylko pierwszy zbierze laury zwycięstwa.

1944 Wyścig do Renu to niespotykane połączenie gry wojennej i logistycznej. Nie wygrasz jej bez właściwego planowania. Aby zajmować teren, twoje czołgi potrzebują paliwa; by zdusić opór przeciwnika – amunicji. A szeregowi żołnierze? Domagają się konserw i czekolady! Jak zatem wykorzystasz swoje kolumny transportowe? Którym dostawom nadasz priorytet?

Może jak generał Patton, ruszysz do przodu nie oglądając się na flanki? Albo tak jak marszałek Montgomery, zaryzykujesz swój prestiż, by zrealizować Market-Garden – największą operację powietrzno-desantową w historii? A może, dzięki wytężonej pracy i odrobinie szczęścia przekroczysz Ren szybciej, niż zrobił to generał Bradley?

„Przygotowując się do bitwy, zawsze orientowałem się, że plany są bezużyteczne, ale planowanie jest nieodzowne” (Generał Dwight D. Eisenhower, Naczelny Dowódca Alianckich Ekspedycyjnych Sił Zbrojnych)

W jaki więc sposób zaplanujesz swoje Zwycięstwo?

 

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • plansza
  • 110 kart
  • 10 drewnianych bloczków z naklejkami
  • 122 drewniane pionki
  • 174 żetony
  • 3 kostki do gry

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: