Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Wyprawa Darwina Zestaw (Wyprawa Darwina + Ziemia Ognista)

Producent:

Zestaw zawierający grę Wyprawa Darwina oraz dodatek Ziemia Ognista. Wyprawa Darwina to błyskotliwa gra euro oparta na mechanice rozmieszczania robotników, w której wcielamy się w role XIX-wiecznych badaczy podróżników.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 27 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 27 punktów które można zamienić na kupon o wartości 5,40 zł.


275,99 zł

zamiast 278,98 zł

Opis

Typ wydania: zestaw podstawa + dodatek
Rodzaj: strategiczna
Wiek: od 14 lat
Autor: Nestore Mangone
Mechanika: odkrywanie terenu, podróże, ruch z punktu do punktu
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 120
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Euro uczta z historią w tle

Innowacyjny system rozwoju robotników, eksploracja wysp Galapagos, kolekcjonowanie okazów, morskie podróże, wielowymiarowa interakcja między graczami i wiele źródeł Punktów Zwycięstwa - wszystko to składa się na głęboko tematyczną i rozbudowaną mechanicznie grę planszową, która szturmem podbiła Kickstarter.

Ruszaj z Darwinem na terytoria Tierra del Fuego!

  • Nowa wyprawa śladami Darwina - dodatek Wyprawa Darwina: Ziemia Ognista zawiera nową mapę, która wraz z nowymi kaflami wprowadza do gry alternatywny układ planszy. W pudełku czekają także lądowe i morskie Przygody, Tor Czasu i inne mechanizmy rozwijające standardową rozgrywkę. Scenariusze dodatku zaprojektowane zostały specjalnie po to, by ukierunkować graczy na konkretne wyzwania i aspekty mechaniki gry. 
  • Nowa Plansza - plansza z dodatku zakrywa Wyspę i Ocean z gry podstawowej i wraz z nowymi kaflami Akcjami zapewnia nowe doświadczenie mechaniki "Wyprawy…". 
  • 4 scenariusze - zamiast losowo ustawiać zestawy komponentów przed grą, użyj kart scenariuszy, które poprowadzą rozgrywkę w określoną stronę.
  • Zwiększ różnorodność - nowe kafle Misji HMS Beagle, Nagrody Korespondencji, kafle Akcji Specjalnej, karty Załogi, i in. powiększają pulę tych elementów z pudełka podstawowego.
  • Zaawansowany tryb solo - wariant jednoosobowy w rozszerzeniu jest bardziej złożony od odpowiednika w grze podstawowej - tylko dla doświadczonych graczy!

Dodatek Ziemia Ognista

Dodatek zawiera zupełnie nową mapę z połączonymi wyspami, nowy typ Woskowych Pieczęci (czas!), mnóstwo nowych kafli i nowe mechaniki. Staw czoło lądowym i morskim Przygodom i dobrze gospodaruj czasem, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Zawartość zestawu:

  • 1x Wyprawa Darwina
  • 1x Wyprawa Darwina: Ziemia Ognista

Zawartość

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: