Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Aquatica (edycja polska)

Producent:

Aquatica (edycja polska)

Pośród rekinów, wielorybów, koralowców i krewetek żyje cywilizacja mieszkańców wód

Kupując ten produkt możesz zebrać do 11 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 11 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,20 zł.


115,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 12 lat
Autor: Ivan Tuzovsky
Główna cecha gry: strategiczna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Głębokie wody oceanów skrywają wiele sekretów i nieznanych form życia. Pośród rekinów, wielorybów, koralowców i krewetek żyje cała cywilizacja mieszkańców wód. Przez wieki wielkie królestwa Aquatiki budowały swój świat, wychowując dzieci i zarządzając, by tworzyć i prosperować. Ale ponieważ ich zasoby się wyczerpały, zostały zmuszone do zbadania głębi oceanu w poszukiwaniu nowych złóż.

Aquatica to strategiczna gra planszowa o unikalnej mechanice i wyjątkowej grafice dla do 4 graczy, posiada również tryb solo. Gra osadzona jest w podwodnym świecie fantasy z pięknie ilustrowanymi kartami i oryginalnymi komponentami - mantami. Gracze eksplorują ocean, zdobywają lokacje i podwodne postaci oraz realizują cele. Świetna gra dla miłośników karcianek, mechaniki engine building i budowania kombosów.

Aquatica to gra planszowa dla 1-4 graczy. Każdy z Was wciela się w rolę jednego z królów oceanu próbując znaleźć zasoby dla swojego królestwa. Waszym celem jest posiadanie największej liczby punktów zwycięstwa na koniec gry. Aby je zdobyć, musicie eksplorować, podbijać i kupować Lokacje, werbować nowe postacie i wypełniać cele. Gracz z największą liczbą punktów zwycięstwa i najlepiej prosperującym królestwem zostanie ogłoszony najwspanialszym władcą wśród królestw Aquatiki.

Możliwa jest także gra solo według standardowych zasad z drobnymi zmianami. Przy zagrywaniu określonych kart lub przy określonym typie akcji, należy położyć manty wirtualnego gracza (manty Ichtianderów) na torze celu.

Zawartość pudełka:

  • plansza oceanu
  • 4 trójwarstwowe plansze gracza
  • 56 kart lokacji
  • 8 kart królów
  • 24 karty postaci początkowych
  • 18 kart postaci oceanu
  • 16 figurek wyszkolonych mant
  • 23 figurki dzikich mant
  • 5 dwustronnych żetonów celu
  • instrukcja

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: