Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Star Wars: Armada - Liberty

Producent:

Zestaw dodatkowy Liberty MC80. Zestaw ten  jest uzupełnieniem zestawu podstawowego Star Wars: Armada

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


76,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: figurkowa
Wiek: od 14 lat
Główna cecha gry: wojenna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard american oraz mini american
Rok wydania: 2016
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 120
Czas gry w min. do: 180

Więcej informacji

Krążownik gwiezdny typu Liberty MC80 to trzon każdej dużej armii Rebelii i zarazem największa siła uderzeniowa. Dzięki niesamowitej sile ognia, Liberty jest w stanie rywalizować z najbardziej zaawansowanymi statkami Imperium i przebić nawet najlepsze osłony. Dzięki szerokiemu arsenałowi, świetnym osłonom przednim i możliwości zadokowania wielu eskadr myśliwców Liberty to statek kojarzony przede wszystkim z wojennymi wypadami Rebelii na terytorium Imperium.

Podobnie jak Home OneLiberty to także statek na dużej podstawce, który wchodzi do gry z ośmioma punktami kadłuba. Jednak na rozmiarze i fakcie, że oba statki były zaprojektowane przez Mon Calamari, podobieństwa się kończą. Liberty, w przeciwieństwie do Home One, to potężny statek, który doskonale przystosowany jest do frontalnego ataku. Siedem kości we frontalnej baterii dział i pięć przednich osłon sprawia, że znalezienie się przed Liberty to dla statków Imperium pewna śmierć. Co więcej karty, które znajdziecie w zestawie z Libertyskupiają się głównie na ofensywie.

Uwaga: To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy gry figurkowej Star Wars: Armada

 

Opinie

Napisz opinię

8 innych produktów w tej samej kategorii: