Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Star Wars: Armada - Krążownik przechwytujący

Producent:

Zestaw dodatkowy Krążownik przechwytujący. Zestaw ten  jest uzupełnieniem zestawu podstawowego Star Wars: Armada

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


76,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: figurkowa
Wiek: od 14 lat
Główna cecha gry: wojenna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard american oraz mini american
Rok wydania: 2015
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 120
Czas gry w min. do: 180

Więcej informacji

Krążownik przechwytujący to specjalny projekt Imperium, który ma na celu ograniczenie mobilności rebelianckich statków i przechwytywanie tych najbardziej nieuchwytnych. Kadłub statku przypomina kształtemNiszczyciela Gwiezdnego, jednak jest od niego znacznie mniejszy. Nie posiada też tak olbrzymiej siły ognia ani zaawansowanych osłon, gdyż jego cel jest inny. Wyposażony w emitery studni grawitacyjnych jest w stanie zakłócić lot statków w nadprzestrzeni i uczynić z nich łatwy cel. Sprawdza się również świetnie, jako jednostka ścigająca, która z łatwością uniemożliwia ucieczkę uszkodzonym statkom.

W bitwach rozgrywanych w Star Wars: Armada Krążownik przechwytujący to dobry wybór wśród statków na średniej podstawce, który w pewnym sensie może być porównywany nawet do samego Niszczyciela Gwiezdnego. Jednak po kilku grach stanie się jasne, że Krążownik przechwytujący ma w grze zupełnie inne zastosowanie i dobrze jego wykorzystanie będzie polegało na odpowiednim użyciu kart Emitera eksperymentalnego, który obniża szybkość statków o 1 i Emitera studni grawitacyjnej, który umieszcza w grze żeton, wokół którego prędkość rozstawianych statków wynosi 0.

 

Uwaga: To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy gry figurkowej Star Wars: Armada

 

Opinie

Napisz opinię

8 innych produktów w tej samej kategorii: