Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Star Realms: Frontiers (edycja polska) + PROMO

Producent:

Star Realms: Frontiers, Podbijaj rubieże galaktyki!, dodatek

Kupując ten produkt możesz zebrać do 6 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 6 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,20 zł.


64,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: karciana, kolekcjonerska
Wiek: od 12 lat
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard card
Rok wydania: 2022
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 20
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Star Realms - gra karciana

Potężna technologia bram nadprzestrzennych umożliwiła dalekie podróże na rubieże galaktyki, tylko czekające na podbój. Umocnij swoje gwiezdne mocarstwo, korzystając z nowych, potężnych okrętów i baz!

Star Realms gra zaprojektowana przez Roba Doughertyego i Darwina Kastle łączy frajdę gier opartych na mechanice budowania talii z emocjami bezpośredniej walki, charakterystycznej dla kolekcjonerskich gier karcianych. W trakcie rozgrywki będziesz wydawać punkty handlu, żeby dodawać nowe okręty i bazy do swojej talii. Zagrywając je, zyskujesz potężne efekty, dodatkowy handel i punkty walki, które pozwalają ci atakować przeciwnika i niszczyć jego bazy. Jeśli uda ci się obniżyć wynik przeciwnika do zera, wygrywasz!

To pudełko zawiera wszystko, co niezbędne, żeby zagrać w grupie od 1 do 4 graczy: instrukcję, 144 karty (w tym całkowicie nową, 80-cio kartową Talię Handlu), a także 8 dużych kart Wyzwań przeznaczonych do rozgrywek jednoosobowych i kooperacyjnych.

Jeśli chcecie zagrać w większej grupie, wystarczy połączyć ten zestaw z grą podstawową Star Realms lub dodatkiem Colony Wars, by rozszerzyć możliwości gry o 2 kolejnych graczy.

Uwaga: na życzenie klienta możemy dodać PROMO 1x podwójny licznik życia z inną grafiką niż Star Realms lub zestaw kart promo do Star Realms (12 kart). Oferta obejmuje jeden zestaw PROMO na klienta.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Realms (nowa edycja polska).

Uwaga PROMO! Do tej gry dodajemy gratis zestaw dwóch liczników życia oraz zestaw 12 kart promocyjnych (oferta ważna do wyczerpania zapasu gratisów - gdy zapas się wyczerpie, opis produktu zostanie odpowiednio zmodyfikowany).

Zawartość pudełka:

  • karty
  • instrukcja

Opis w serwisie Board Game Geek

Reviews

Write a review

22 innych produktów w tej samej kategorii: