Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Przygodowe

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Listy z Whitechapel: Drogi Szefie

Nowy produkt

List „Drogi szefie” został dostarczony do Londyńskiej Centralnej Agencji Informacyjnej w czwartek, 27 września 1888 roku.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


94,99 zł

-10,00 zł

104,99 zł

Opis

Typ wydania:dodatek do gry
Rodzaj:gra przygodowa
Wiek:od 13 lat
Liczba graczy :2 - 6
Autor:Gabriele Mari, Gianluca Santopietro
Czas gry:ok 90 - 120 min
Główna cecha gry:strategiczna
Wydanie:polskie
Rok wydania:2014

Więcej informacji

Londyn, 1888 rok, labirynt cuchnących i zatłoczonych uliczek. Niektórzy mówią, że ta dzielnica to piekło. Inni, do których nie uśmiechnęło się szczęście, nazywają ją domem. Na każdym rogu 

List „Drogi szefie” został dostarczony do Londyńskiej Centralnej Agencji Informacyjnej w czwartek, 27 września 1888 roku. Dwa dni później został przekazany Scotland Yardowi. Został zapisany czerwonym atramentem i zawierał tyle makabrycznych szczegółów, że nie można go było zignorować. Autor listu podpisał się jako Kuba Rozpruwacz. Koszmar z Whitechapel zyskał imię. Imię, które na zawsze odciśnie krwawe piętno w annałach tej dzielnicy.

Drogi szefie wprowadza do gry trzy nowe rodzaje kart, których zadaniem jest pomoc detektywom lub Kubie Rozpruwaczowi. Gracze będą mogli wybrać, jakich i ilu kart chcą użyć, dzięki czemu można dostosować poziom trudności gry każdą ze stron tak dokładnie, jak nigdy wcześniej. Co więcej, rozszerzenie wprowadza także do gry nową, opcjonalną zasadę dotyczącą przemieszczania detektywów.

Trzy talie, o których mowa to: karty podejrzanych, karty policjantów i karty potencjalnych ofiar. Każda z nich przedstawia prawdziwe postaci, które miały swój udział w historii morderstw w Whitechapel. Pięknie ilustrowane i opatrzone także fabularnymi podpisami karty pozwolą, poza dopasowaniem poziomu trudności, na wprowadzenie zupełnie nowych opcji, opartych na ciekawych mechanikach. W przypadku kart potencjalnych ofiar, kolejne morderstwa Kuby Rozpruwacza będą miały olbrzymie znaczenie dla dalszej rozgrywki, a karty policjantów udostępniają detektywom specjalne zdolności.

Drogi szefie to jednak nie tylko karty. W dodatku znajdziecie także poprawioną zgodnie z sugestiami graczy zasłonkę Kuby Rozpruwacza i cały arsenał figurek, które zastępują drewniane pionki z gry podstawowej, jeszcze bardziej pogłębiając klimat i tworząc atmosferę przerażającej tajemnicy.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Listy z Whitechapel.

Opinie

Napisz opinię

Listy z Whitechapel: Drogi Szefie

Listy z Whitechapel: Drogi Szefie

List „Drogi szefie” został dostarczony do Londyńskiej Centralnej Agencji Informacyjnej w czwartek, 27 września 1888 roku.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: