Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Munchkin Pathfinder (edycja polska)

Producent:

Munchkin Pathfinder - połączenie jednej z najpopularniejszych gier RPG z Munchkinem. 

Munchkin Pathfinder jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice gry karcianej Munchkin. Możesz ją także łączyć z Munchkinem Edycją Rozszerzoną i dowolnymi innymi podstawkami oraz dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 7 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 7 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,40 zł.


74,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 10 lat
Autor: Steve Jackson Games
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Liczba graczy od: 3
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Znajdź swoją drogę do 10 Poziomu!

Zabijaj Potwory i zgarniaj ich rzeczy! Rzucaj Klątwy na innych graczy i wtrącaj się w ich walki… chyba że będą chcieli podzielić się łupami. Munchkin wyciąga z fantasy to, co najlepsze i najzabawniejsze. Osiągnij 10 Poziom i wygraj!

W Grze fabularnej Pathfinder pełno jest starożytnych reliktów, zakurzonych grobowców, knującycych bogów oraz tylu skarbów, że dostaniecie przepukliny, próbując je wszystkie udźwignąć. Są tu też gobliny, całe hordy goblinów.


Pathfinder został teraz podrasowany Munchkinem. Możesz zostać Alchemikiem albo WiedźmąRycerzem Orła lub Zabójcą Czerwonej Modliszki. Walcz z Ghulową PokojówkąSzepczącym Tyranem albo nawet samą Lamashtu, Matką Potworów. Pokonaj ich i zdobądź Zbroję Obelg,Trąbę Kołkowania oraz Berło Wieków. Może nawet będziesz miał na tyle dużo szczęścia, że zdobędziesz Karzącą Gwiazdę

Munchkin to niekolekcjonerska gra karciana, która oddaje urok typowej gry fabularnej bez tego całego durnego odgrywania postaci. Musisz tylko zabijać potwory i zbierać magiczne przedmioty! Szybka partyjka Munchkina sprawi, że bywalcy sesji RPG będą pękać ze śmiechu (to będzie idealny moment, żeby ich okraść). Munchkin Pathfinder jest osobną wersją podstawową gry karcianej Munchkin, ale można ją łączyć z innymi wersjami.

 

Zawartość:

  • 165 kart (Drzwi i Skarbów)
  • Instrukcja
  • Kość sześciościenna

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: