Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Gry Przygodowe

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Statki, łupy, kościotrupy! - PROMO

Nowy produkt

W grze Statki, łupy, kościotrupy! wcielamy się w kapitanów statków, którzy dzięki swoim rozbojom chcą zdobyć przychylność Króla Piratów.

Uwaga! Dodajemy mini dodatek Bujka w Porcie

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


105,99 zł

-30,00 zł

135,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra przygodowa
Wiek:od 8 lat
Liczba graczy :2 - 5
Autor:Ignacy Trzewiczek
Czas gry:ok 45 - 90 min
Główna cecha gry:kościana
Wydanie:polskie
Rok wydania:2016

Więcej informacji

W najnowszej grze Ignacego Trzewiczka gracze, jako piraci będą toczyć bitwy, grabić, zatapiać statki kupieckie, by pod koniec ciężkiej dniówki zawinąć do portu. A tam ciężko zrabowane łupy wymienić na rum…

Podczas rozgrywki w Statki, łupy, kościotrupy rzucamy specjalnymi kośćmi, by rozgrywać bitwy, grabić kupców a następnie w portach rozwijać statki i werbować członków załogi. Każda partia dzięki scenariuszom pozwala przeżywać całkowicie nowe przygody na niebezpiecznym i niezbadanym morzu, gwarantując niepowtarzalność rozgrywki.W każdej rundzie gracze napadają na statki handlowe oraz inne pobliskie okręty, starając się złupić tyle dóbr, ile w stanie jest pomieścić ich statek! Herszt piratów zbiera wszystkie kości graczy, potrząsa nimi i wrzuca do pudełka – na otwarte morze, na którym rozstrzygnięte zostaną losy bitwy morskiej! Symbole na kościach determinują wynik walki. Po rozpatrzeniu rezultatów piraci zabierają się do grabieży.

Statki, łupy, kościotrupy gracze mogą zacumować w dziupli piratów, aby usprawnić swój statek, zatrudnić nową załogę za parę butelek rumu, czy też oddać złupione dobra w ręce Króla Piratów. Na koniec gry, wygrywa gracz, który zaskarbił sobie przychylność Króla Piratów.

Uwaga! Dodajemy mini dodatek Bujka w Porcie

Zawartość pudełka:

  • 38 unikatowych kości,
  • 5 tekturowych kart statków,
  • ponad 50 tekturowych części statków,
  • ponad 20 kart piratów,
  • dwie talie scenariuszy,
  • złote monety,
  • instrukcja do gry.

Zobacz koniecznie:

Opinie

Napisz opinię

Statki, łupy, kościotrupy! - PROMO

Statki, łupy, kościotrupy! - PROMO

W grze Statki, łupy, kościotrupy! wcielamy się w kapitanów statków, którzy dzięki swoim rozbojom chcą zdobyć przychylność Króla Piratów.

Uwaga! Dodajemy mini dodatek Bujka w Porcie

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz PrestaShop