Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Drakon ( 2 edycja polska)

Producent:

Drakon to szybka gra o pościgach, sztuczkach i pułapkach dla 2-6 graczy. Zawiera płytki komnat z nowymi ilustracjami, nowe plastikowe figurki bohaterów, oraz karty pomocy dla bohaterów.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 11 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 11 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,20 zł.


116,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: klimatyczna, przygodowa
Wiek: od 10 lat
Autor: Tom Jolly
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: mini american
Rok wydania: 2005
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 6
Czas gry w min. od: 45
Czas gry w min. do: 45

Więcej informacji

Nie prześcigniesz smoka. Musisz prześcignąć przyjaciół!

Smoczyca Drakon schwytała grupę odważnych poszukiwaczy przygód, którzy usiłowali niepostrzeżenie zakraść się do jej legowiska. Zamiast zjeść ich na miejscu, Drakon postanowiła zabawić się ze swoimi więźniami: pierwszy bohater, który zbierze 10 złotych monet ze skarbca Drakon będzie mógł odejść wolno. Pozostali zostaną smoczą przekąską.

Jako jeden z uwięzionych bohaterów musisz pokonać magiczny labirynt Drakon, zbierając złoto i udaremniać działania przeciwników przebiegłymi sztuczkami i sprytnie rozmieszczonymi pułapkami.

 

Drakon to szybka gra o pościgach, sztuczkach i pułapkach dla 2-6 graczy, rozgrywana w 20-60 minut. Ta edycja gry zawiera płytki komnat z nowymi ilustracjami, nowe plastikowe figurki bohaterów, oraz karty pomocy dla bohaterów.

Zawartość pudełka:

  • 6 figurek bohaterów
  • 1 figurka Drakon
  • 72 płytki komnat
  • 28 żetonów monet
  • 6 kart pomocy
  • 6 kart bohaterów
  • Instrukcja

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: