Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Posiadłość Szaleństwa (druga edycja) - Za progiem

Producent:

Posiadłość Szaleństwa to przygodowa gra planszowa, która podczas każdej rozgrywki tworzy trzymającą w napięciu opowieść.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 10 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 10 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,00 zł.


105,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 14 lat
Autor: Corey Konieczka
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard american oraz mini american
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 180
Czas gry w min. do: 180

Więcej informacji

Wielu było takich, którzy poszukując ostatecznej prawdy, popełnili straszliwe błędy. Nieudane rytuały odmieniły i zdeformowały ich ciała. Stali się niewolnikami czegoś znacznie potężniejszego od nich, istoty, dla której żadna wiedza nie jest zakazana. Czyhający w Progu nieustannie szuka sposobów, aby spoza czasu i przestrzeni manipulować światem. Tylko grupka badaczy może powstrzymać niebezpieczne machinacje Yog-Sothotha, bo jeśli tego nie zrobią, istnieje ryzyko, że sami staną się bezmyślnymi sługami i dołączą do wroga.

Rozszerzenie Za Progiem zawiera nowych badaczy, nowe kafelki mapy i nowego potwora oraz umożliwia rozegranie dwóch nowych scenariuszy, pozwalając badaczom zmierzyć się z wszechwiedzącym Yog-Sothothem.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Posiadłość Szaleństwa – druga edycja

Opinie

Napisz opinię

9 innych produktów w tej samej kategorii: