Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Posiadłość Szaleństwa (druga edycja) - Przerażające podróże

Producent:

Posiadłość Szaleństwa: Przerażające podróże

Rozszerzenie z nowymi badaczami, kaflami mapy i scenariuszami przygód

Kupując ten produkt możesz zebrać do 25 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 25 punktów które można zamienić na kupon o wartości 5,00 zł.


259,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: gra kooperacyjna
Wiek: od 14 lat
Autor: Corey Konieczka
Główna cecha gry: klimatyczna
Wydanie: polskie
Koszulki na karty: standard american oraz mini american
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 5
Czas gry w min. od: 180
Czas gry w min. do: 180

Więcej informacji

Przedwieczni byli, Przedwieczni są i Przedwieczni będą. Najpierwsi i najjaśniejsi nie mieszkają w znanych nam przestrzeniach, lecz pomiędzy nimi, przeto są niewymierni i dla naszych oczu niewidoczni.

- H. P. Lovecraft, Zgroza w Dunwich

 

Posiadłość Szaleństwa: Przerażające podróże to rozszerzenie do gry Posiadłość Szaleństwa Druga Edycja, w której badacze znajdą się z daleka od domu, mierząc się ze stale rosnącym zagrożeniem.

 

Podczas podróży koleją przez urokliwą prowincję Nowej Anglii dojdzie do rozpadu rzeczywistości, na pokładzie sterowca wysoko nad Atlantykiem rozpocznie się niebezpieczny rytuał, a tajemnicza eksplozja na luksusowym liniowcu pozostawi kolejne pytania bez odpowiedzi. Gdziekolwiek wyruszą badacze, będą musieli zmierzyć się z powstającym złem, a ich podróże nie pozostawią ich niezmienionych.

 

Niniejsze rozszerzenie umożliwia rozgrywkę w trzy nowe scenariusze, wraz z wieloma wydarzeniami mitów i nową łamigłówką. Wprowadza także nowy rodzaj kart - Tożsamości, oraz nowy rodzaj terenu - Szczelinę/Wodę. W rozszerzeniu znajdują się także nowe kafelki mapy, potwory, badacze oraz karty, które pozwolą dodatkowo urozmaicić śledztwa.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Posiadłość Szaleństwa – druga edycja

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • karty
  • figurki
  • kafelki mapy
  • żetony i znaczniki


Linki:

Opinie

Napisz opinię

9 innych produktów w tej samej kategorii: