Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Pokémon TCG: Paradox Rift - Booster Box (36 sztuk)

Producent:

Pojedynczy 10-kartowy zestaw dodatkowy Booster Pack. Maksymalnie zwiększ moc dzięki nowemu dodatkowi Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift- Booster Box (36 sztuk) SV04

Kupując ten produkt możesz zebrać do 56 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 56 punktów które można zamienić na kupon o wartości 11,20 zł.


569,99 zł

zamiast 647,64 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: kolekcjonerska
Wiek: od 10 lat
Mechanika: gry komputerowe, karty
Wydanie: angielskie
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30
Strona gry w serwisie BBG Link do strony produktu

Więcej informacji

Zainspirowany Pokémonem Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, dodatek Scarlet & Violet - Paradox Rift wprowadzi Pokémony starożytne, Pokémony przyszłości oraz karty trenerów, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023.

Starożytne Pokémony uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają starożytne Pokémony, a karty trenerów przyszłości wspomagają przyszłe Pokémony.
 
W nadchodzącym rozszerzeniu do Pokémon TCG powrócą też maszyny techniczne, które pojawią się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.

Te nowe potężne pokemony i wiele innych znajdziesz w kolejnym dodatku Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift!


Każdy booster zawiera kartę kodów, odblokowującą wirtualne karty na Pokemon TCG Online (www.pokemontcg.com).

Data premiery: 3 listopad 2023r.

Oprawa: miękkie

Rok wydania: 2023

Zawartość zestawu:

  • 36x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift - Booster Pack

Zawartość

Reviews

Write a review

9 innych produktów w tej samej kategorii: