Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Podajnik na karty 5S Solid transparent

Producent:

E-Raptor Podajnik na karty 5S Solid Trasparent (Card Holder) przeznaczony do gier planszowych z kartami o wymiarach  41 x 63 (pasują karty z koszulkami Mayday Games oraz FFG ).

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


49,00 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

Dzięki podajnikowi zaoszczędzisz przestrzeń na stole oraz zapobiegniesz mieszaniu się  kart z innymi taliami. 5 S Solid Transparent to doskonały dodatek podczas rozgrywek dla graczy ceniących porządek na stole i poprawę jakości rozgrywek. 

E-Raptor Podajnik na karty 5S Solid Trasparent (Card Holder) przeznaczony do gier planszowych z kartami o wymiarach  41 x 63 (pasują karty z koszulkami Mayday Gamesoraz FFG ).

Wymiary wewnątrz przegrody podajnika max. 68mm x max. 45mm.

Podajnik mieści około 650 kart bez koszulek (około 130 kart na przegródkę) orazokoło 500 - 525 koszulek (około 100 - 105 na przegródkę).

Produkt ten łączy w sobie prostotę oraz funkcjonalność - karty wyjmuję się i wkłada bardzo łatwo, a przy tym utrzymuje porządek na stole. 

Podajnik na karty 5S Solid Transparent został zaprojektowany w taki sposób, że zmieścisz go do standardowego pudełka gry planszowej o wymiarach 29 x 29 cm (można zmieścić 2szt.) 

Podajnik zrobiony jest z wysokiej jakości przeźroczystej plexy.

Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane tak, aby pomieściły karty w koszulkach.

Ten podajnik na karty jest dedykowany serii Talisman4th ale pasuje również do giertakich jak:

- Arkham Horror 
- Battlestar Galactica (małe dodatki
- Czarna owca 
- Cave Troll 
- Dungeon Twister 
- Galopujące Świnie 
- Zając i żółw 
- Czerwony listopad 
- Summoner Trinity 
- Talisman 4th ed 
- Twilight Imperium 
- World of WarcraftGra Przygodowa 
- World of WarcraftBoardgame

Opinie

Napisz opinię

18 innych produktów w tej samej kategorii: