Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Podajnik na karty 5S Solid (Karty "S" 41 x 63 mm)

Producent:

E-Raptor Podajnik na karty 5S Solid (Card Holder) przeznaczony do serii gier planszowych Talisman Magia i Miecz oraz wszystkich pozostałycg gier z kartami wielkości 41 x 63 mm (pasują karty z koszulkami Mayday Games oraz FFG).

Kupując ten produkt możesz zebrać do 4 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 4 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,80 zł.


49,00 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

Dzięki podajnikowi zaoszczędzisz przestrzeń na stole oraz zapobiegniesz mieszaniu się i rozwalaniu kart z poszczególnych talii. 5 S Solid Transparent to doskonały dodatek podczas rozgrywek dla graczy ceniących porządek na stole i poprawę jakości rozgrywek. 

E-Raptor Podajnik na karty 5S Solid Trasparent (Card Holder) przeznaczony do gier planszowych z kartami o wymiarach  41 x 63 (pasują karty z koszulkami Mayday Gamesoraz FFG ).

Wymiary wewnątrz przegrody podajnika max. 68mm x max. 45mm.

Podajnik mieści około 650 kart bez koszulek (około 130 kart na przegródkę) orazokoło 500 - 525 koszulek (około 100 - 105 na przegródkę).

Produkt ten łączy w sobie prostotę oraz funkcjonalność - karty wyjmuję się i wkłada bardzo łatwo, a przy tym utrzymuje porządek na stole. 

Podajnik na karty 5S Solid Transparent został zaprojektowany w taki sposób, że zmieścisz go do standardowego pudełka gry planszowej o wymiarach 29 x 29 cm (można zmieścić 2szt.) 

Podajnik zrobiony jest z wysokiej jakości przeźroczystej plexy.

Opinie

Napisz opinię

19 innych produktów w tej samej kategorii: