Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Pokémon TCG: Paradox Rift - Premium Checklane Blister Hydreigon

Producent:

Zestaw kolekcjonerski. Maksymalnie zwiększ moc dzięki nowemu dodatkowi Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift Premium Checklane Blister Hydreigon

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


25,99 zł

Opis

Typ wydania: dodatek do gry
Rodzaj: kolekcjonerska
Wiek: od 10 lat
Mechanika: gry komputerowe, karty
Wydanie: angielskie
Rok wydania: 2023
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 2
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Zainspirowany Pokémonem Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, dodatek Scarlet & Violet - Paradox Rift wprowadzi Pokémony starożytne, Pokémony przyszłości oraz karty trenerów, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023.

Starożytne Pokémony uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają starożytne Pokémony, a karty trenerów przyszłości wspomagają przyszłe Pokémony.
 
W nadchodzącym rozszerzeniu do Pokémon TCG powrócą też maszyny techniczne, które pojawią się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.

Te nowe potężne pokemony i wiele innych znajdziesz w kolejnym dodatku Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift!


Każdy booster zawiera kartę kodów, odblokowującą wirtualne karty na Pokemon TCG Online (www.pokemontcg.com).

Data premiery: 3 listopad 2023r.

Rok wydania: 2023

Zawartość zestawu:

  • 1 booster Pokemon TCG  Scarlet & Violet- Paradox Rift SV04;
  • 3 karty promo – cała linia ewolucyjna;
  • 1 moneta/żeton

Reviews

Write a review

12 innych produktów w tej samej kategorii: