Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

MTG: Jumpstart 2022 Booster Pack

Producent:

MTG: Magic the Gathering Jumpstart 2022 Booster Pack

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


21,99 zł

Opis

Rodzaj: karciana
Wiek: od 13 lat
Wydanie: angielskie
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: powyżej 12
Czas gry w min. od: 30
Czas gry w min. do: 30

Więcej informacji

Jumpstart 2022 Booster Jumpstart 2022 to kontynuacja niezwykle udanej edycji Jumpstart. W nowej odsłonie, w każdej paczce znajdziecie jedną nową kartę w świecie Magic: the Gathering. Nie zabraknie fenomenalnych, znanych już graczom wersji graficznych kart takich jak showcase, full art czy extended art. Mieszajcie i łączcie ze sobą dowolne tematyki paczek. Kotosmoki?

Psowróżki? Nie ma problemu! Jumpstart łączy w sobie najlepsze elementy Limited i Constructed Magic the Gathering i łączy je w dynamiczną, innowacyjną rozgrywkę. Założenie boosterów Jumpstart jest bardzo proste: złap dwa boostery, otwórz je, złącz ze sobą i.... już możesz grać! To takie proste, a jednocześnie świeże i innowacyjne - coś, czego jeszcze nie mieliśmy w historii Magic: the Gathering.

Paczki Jumpstart 2022 dodatkowo są kompatybilne z boosterami jumpstart z innych edycji jak np. Dominaria United jumpstart booster czy Brothers' War jumpstart booster. Każdy booster zawiera 20 kart tematycznych. Temat przewodni każdego boostera jest losowy, ale każde 20 kart będą miały swoją własną etykietę w boosterze. Jumpstart 2022 zawiera: - 20 kart, w tym jedna zupełnie nowa w świecie MtG

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: