Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Monopoly

Nowe produkty

Producenci

Ostatnio przeglądane

Sklep poleca gry

Monopoly Empire

Nowy produkt

Monopoly Empire - zostań właścicielem największych marek świata!  Od 8 lat.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w sklepie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.


119,99 zł

Opis

Typ wydania:samodzielna gra
Rodzaj:gra ekonomiczna
Wiek:od 8 lat
Liczba graczy :2 - 4
Czas gry:ok 90 min
Główna cecha gry:rodzinna
Wydanie:polskie

Więcej informacji

Monopoly Imperium to gra, w której każdy może stać się właścicielem największych marek na świecie takich jak Coca-Cola, Nestle czy Samsung. Kupując ulubione marki, każdy gracz powiększa swoją powierzchnię reklamową, a tym samym wielkość swojego imperium. Gra trwa do momentu, aż zostanie w niej tylko jeden gracz. To właśnie on jest zwycięzcą! Zagraj jeszcze raz w kultową grę Monopoly, która doczekała się kilkunastu nowych edycji na swoje 80 urodziny. Monopoly Empire odrobinę odbiega od swojego oryginału, ale nadal pozostaje fascynującą rozgrywką, w której liczy się strategia, ekonomia i łut szczęścia.

Nowa odsłona klasycznego Monopoly

Gra Monopoly Imperium przede wszystkim zyskała nowy, odświeżony wygląd, nawiązujący do Nowego Jorku i wielkomiejskiego zgiełku. Istotną zmianą jest także to, że gracze nie kupują już miejsc, w których mogą postawić domki i hotele, a dzięki temu pobierać wyższe opłaty od innych uczestników. Tym razem do kupna przeznaczone są firmy znane na całym świecie. W ten sposób gracz buduje swoją potęgę. Autorzy planszówki urozmaicili także samą rozgrywkę, m.in. poprzez możliwość dobrowolnej ucieczki po planszy. Zmieniony został także sposób płatności, ograniczający się do trzech nominałów. Gra jest dynamiczna, trwa około pół godziny i wymaga stałej koncentracji i pilnowania swoich własności. To świetny klasyk w nowym wydaniu, który nadaje się dla młodych, jak i dorosłych graczy

Zasady gry Monopol Empire

Gra rozpoczyna się od rozłożenia planszy i przyporządkowania bankiera. Następnie każdy z graczt otrzymuje swój zestaw startowy, w którego skład wchodzi: wieża, 1000 dolarów oraz 2 karty Imperium. Najmłodszy uczestnik rozpoczyna grę poprzez rzucenie kośćmi i przesunięcie pionka o odpowiednią ilość pól. W zależności od miejsca, w którym stanie musi wykonać zadanie lub podjąć decyzję odnośnie do zakupu firmy. Kiedy tak się stanie, umieszcza bilbord przedsiębiorstwa na swojej wieży. Stanięcie na polu danej firmy może także rozpocząć licytację. Wygrywa osoba, która pierwsza zapełni swoją wieżę.

Pudełko zawiera:

  • plansza do gry
  • 4 wieże
  • 6 pionków
  • 30 billboardów
  • 6 szyldów biurowych
  • 14 kart Szansa
  • 14 kart Imperium
  • plik banknotów
  • 2 kostki
  • zasady gry

Opinie

Napisz opinię

Monopoly Empire

Monopoly Empire

Monopoly Empire - zostań właścicielem największych marek świata!  Od 8 lat.

Produkty powiązane

28 innych produktów w tej samej kategorii: