Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Monkey Madness - łamigłówka Recent Toys

Producent:

Monkey Madness - łamigłówka Recent Toys, Lubisz logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały? Podejmij wyzwanie!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 3 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 3 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,60 zł.


34,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Wiek: od 14 lat
Mechanika: puzzle
Wydanie: europejskie
Liczba graczy od: 1
Liczba graczy do: 1

Więcej informacji

Młode małpy spędzają całe dnie na beztroskiej zabawie, na świeżym powietrzu. Nadszedł jednak czas odpoczynku. Czy potrafisz je umieścić w "małpim domu"?


Jean Claude Constantin
 jest niewątpliwie jednym z najbardziej zapracowanych projektantów łamigłówek ostatnich trzydziestu lat. Wyjątkowe i różnorodne pomysły, które powstają w jego głowie, przemieniają się w unikalne i wizualnie zachwycające projekty. Łamigłówki Jean Claude'a uznawane są za bardzo wymagające. Aby je rozwiązać, będziesz potrzebował dużej aktywności szarych komórek, odpowiedniej koncentracji i odrobiny wyobraźni.

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 
2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 
3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.


Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: