Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Kroniki Zbrodni, Fox Games

Producent:

Kroniki zbrodni to innowacyjne połączenie gry planszowej, aplikacji i wirtualnej rzeczywistości.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 2,00 zł.


109,99 zł

Opis

Typ wydania: samodzielna gra
Rodzaj: gra karciana
Wiek: od 12 lat
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2018
Liczba graczy od: 2
Liczba graczy do: 4
Czas gry w min. od: 60
Czas gry w min. do: 90

Więcej informacji

Kroniki zbrodni to innowacyjne połączenie gry planszowej, aplikacji i wirtualnej rzeczywistości. Gracze wspólnie prowadzą dochodzenie i starają się rozwikłać wielopoziomowe sprawy kryminalne, które doprowadzą ich do wielkiego finału. Tradycyjna plansza i karty przedstawiają lokacje, napotkane osoby czy dowody rzeczowe. Prosta w obsłudze aplikacja wprowadza do gry dowolność w prowadzeniu śledztwa i pozostawia graczom ogromne pole do popisu. Sama wizyta na miejscu zbrodni to możliwość zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości i obejrzenia lokacji z perspektywy 3D.

Dodatkowo do gry można dokupić  Okulary VR Moduł Wirtualnej Rzeczywistości. Nie są one niezbędne do grania - lokacje będziemy mogli zwyczajnie oglądać na telefonie poprzez przesuwanie obrazu za pomocą palca.

 Ale uwaga, do okularów dołączony jest dodatkowy scenariusz "Tajny raport"

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii: