Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Koszulki - Tomb of Ice Art

Producent:

Koszulki Tomb of Ice Art. W paczce znajduje się 50 standardowych koszulek na karty, które pasują do większości najpopularniejszych karcianek min. LCG.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


17,99 zł

Więcej informacji

Doskonałe rozwiązanie aby chronić twoje karty (rozmiar 2.5” x 3.5” - 63.5 x 88 mm). Te koszulki utrzymają w dobrym stanie twoje karty we wszelkich grach. Stworzone z przezroczystego, grubego na 100 mikronów, wolnego od polipropylenu plastiku. Oznacza to, że koszulki są wytrzymałe, trudne do rozdarcia i przetarcia oraz wolne od chemikaliów, które mogłyby uszkodzić trzymane w nich karty. Koszulki zaprojektowane są tak, aby pasowały idealnie, nie nastręczając trudności w tasowaniu i trzymaniu kart.

Pasują do gier karcianych LCG jak i większości gier kolekcjonerskich takich jak: Call of Cthulhu LCG, Game of Thrones LCG, WoW, MtG

Opinie

Napisz opinię

19 innych produktów w tej samej kategorii: