Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

kości RPG Dwukolorowe - Czerwono-żółte (białe cyfry) - komplet 7 sztuk, zestaw kości

Producent:

Zestaw 7 uniwersalnych kości do gier Dwukolorowe - Czerwono-żółte (białe cyfry)

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


14,99 zł

Więcej informacji

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych

"Człowiek nie jest w stanie odkryć nowych oceanów, dopóki nie będzie miał odwagi, aby stracić z widoku brzeg

Morza i oceany zajmują 70% powierzchni naszej planety i stanowią potężną, naturalną granicę. Dla niektórych ta rubież stała się podstawą do baśni i legend, bo cóż mogłoby kryć się w ciemnościach największych głębi. 

Potężne krakeny czy lewiatany wysłane przez prastarych bogów stają się częścią kolejnej opowieści, w której możesz wziąć czynny udział. Wśród ryku armat i dział zanurzasz się w ciepłą toń, pamiętaj tylko by nie odpłynąć za daleko! 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Czarno-niebieski kolor przyda się w pirackich podbojach - czy to w  Seventh Sea, czy też w Genesysie. Gdziekolwiek się nie potoczą, ich wynik zadecyduje o losie wielu. 

Zawartość:

  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: