Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

kości RPG: PolyHeroRogue Lock & Pick - Złodziej - Kłódka i wytrych - Mocny brąz (K20)

Producent:

Niezawodny wytrych idealny dla każdego złodzieja!, kość RPG:Rogue Lock & Pick - Złodziej - Kłódka i wytrych - Mocny brąz (K20)

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


19,99 zł

Więcej informacji

Czy uda Ci się otworzyć kłódkę?

To wcale nie takie proste... Jedną z pierwszych umiejętności, w których większość łotrów staje się biegła, jest właśnie otwieranie zamków. To, ile trudności Ci to przysporzy zależy od wielu czynników - Twojego sprytu, zręczności i odrobiny szczęścia, ale także kunsztu, przebiegłości i magicznych pułapek, jakie zastawił twórca zamków.

Te niezwykle ciekawe, niestandardowe kości zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o złodziejaszkach. Użyj górnej cyfry wewnątrz osłony kłódki, aby stworzyć niezapomniane wrażenia z rzucania kośćmi. Najpierw jednak upewnij się, że jesteś wystarczająco biegły w otwieraniu zamków!

Zawartość:

  • 1 kość kłódka K20 (40x60 mm)

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: