Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Choose Cthulhu 5: Zgroza w Dunwich - gra paragrafowa

Producent:

Choose Cthulhu 5: Zgroza w Dunwich, Czy Ci się rozwikłać zagadkę rodziny Whateleyów?

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


28,56 zł

Opis

Typ wydania: książka
Wiek: od 16 lat
Autor: Beniamin Muszyński
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2021

Więcej informacji

Coś zakłóca spokój odludnego miasteczka Dunwich. Krążą plotki o dziwnych poczynaniach niepokojącej rodziny Whateleyów. Ich związek z bezbożnymi demonicznymi rytuałami stał się tematem rozmów nielicznych mieszkańców wciąż zamieszkujących pośród surowych wzgórz Massachusetts. Czy z pomocą kolegów z Uniwersytetu Miskatonic uda Ci się rozwikłać zagadkę rodziny Whateleyów? Jakie rytuały i zaklęcia kryją się na kartach przerażającego Necronomiconu, którego pożądają Whateleyowie? Czy uda Ci się przetrwać spotkanie z horrorami, które czają się na farmach i w lasach Dunwich?

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 5: Zgroza w Dunwich kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Zgroza w Dunwich H.P. Lovecrafta. Dzięki twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

Zawartość:

  • podręcznik w twardej oprawie, format A5, 168 stron

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: