Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Choose Cthulhu 4: Bezimienne miasto - gra paragrafowa

Producent:

Choose Cthulhu 4: Bezimienne miasto, Zapuść się w głąb pustyni, by odkryć pradawną tajemnicę!

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


28,56 zł

Opis

Typ wydania: książka
Wiek: od 16 lat
Autor: Beniamin Muszyński
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2021

Więcej informacji

Starożytne ruiny ukryte pośród wydm Półwyspu Arabskiego czekają na śmiałków, którzy odważą się je odnaleźć. Dziwne budowle, jakby nieprzystosowane dla ludzi, skrywają wiedzę i skarby starsze niż ludzkość. Czy zdołasz rozszyfrować prastare sekrety ukryte w tekstach Abdula al-Hazreda i odnajdziesz Bezimienne miasto? Czy uda Ci się przetrwać w labiryntach jego tuneli i pośród kolosalnych ruin? Jakie stwory wciąż pełzają po tych mrocznych korytarzach, dawno zapomnianych przez wszystkich śmiertelników?

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 4: Bezimienne miasto kierujesz losami bohatera zmagającego się z wyzwaniami znanymi z opowiadania Bezimienne miasto H. P. Lovecrafta. Dzięki Twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej!

Zawartość:

  • podręcznik w twardej oprawie, format A5, 136 stron

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: