Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu - gra paragrafowa

Producent:

Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu - gra paragrafowa
Odkryj sekret, który doprowadził do śmierci Twojego wuja

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 2 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 2 punktów które można zamienić na kupon o wartości 0,40 zł.


28,56 zł

Opis

Typ wydania: książka
Wiek: od 16 lat
Autor: Beniamin Muszyński
Wydanie: polskie
Rok wydania: 2021

Więcej informacji

Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu to pierwsza część serii gier paragrafowych.

Trwa sroga zima 1926 roku. Otrzymałeś ponure wieści o śmierci Twojego ciotecznego dziadka, George’a Gammella Angella, historyka i antropologa na stanowisku profesor emeritus języków semickich na Uniwersytecie Browna. Niecodzienne okoliczności jego śmierci, wskazują, że zaangażował się w wyjątkowo niebezpieczne badania. Jako spadkobierca i wykonawca ostatniej woli profesora ruszasz do Providence. Czy znajdziesz w sercu dość odwagi, by zmierzyć się z okropieństwami z otchłani czasu?

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z jednego z najsłynniejszych opowiadań H.P. Lovecrafta.

Dzięki Twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej. Sięgnij po swój egzemplarz i zanurz się w świecie pełnym niesamowitości, gdzie na każdym kroku czają się niecodzienne przeszkody i trudne do objęcia umysłem zdarzenia.

  • Znane historie opowiedziane na nowo - tym razem możesz doprowadzić do innego zakończenia!
  • Zostań częścią historii - wybory, których dokonujesz, pozwolą Ci jeszcze bardziej wczuć się w czytaną opowieść.
  • Czy zdołasz uratować bohatera? - jeżeli kiedykolwiek w trakcie czytania książki brakowało Ci wpływu na losy ulubionego bohatera, to teraz masz szansę uratować go przed niechybną śmiercią!

Zawartość:

  • podręcznik w twardej oprawie, format A5, 136 stron

Reviews

Write a review

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: