Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Klej tuba WAMOD

Producent:

Klej Wamod to szybkoschnący klej modelarski w tubie.

No reward points for this product.


7,99 zł

Więcej informacji

Klej w tubce

Klej Wamod to szybkoschnący klej modelarski w tubie. Klej ten przeznaczony jest do sklejania modeli lub innych przedmiotów z polistyrenu. Działa rozpuszczając wierzchnią warstwę materiału w klejonych częściach i po ściśnięciu, rozmiękczone tworzywo łączy części. 

Uwaga:

  • Klejone powierzchnie muszą być czyste, wolne od kurzu i tłuszczu.
  • Przy klejeniu cienkich tworzyw, nakładaj bardzo cienką warstwę kleju - przy odrobinie wprawy można nanieść punktowo na jedną z części i przykładając drugą pozostawić do wyschnięcia lekko ściskając
  • Nie ścieraj resztek wilgotnego kleju - klej paruje szybko, jednak rozpuszczone tworzywo musi stwardnieć. Często po złożeniu wyciska się odrobinę poza klejone miejsce. Trzeba wtedy zostawić spoinę do całkowitego wyschnięcia i dopiero potem spiłować nadmiar pilnikiem lub papierem ściernym
  • nie dotykaj mokrej spony ani mokrych ubrudzeń palcami - możesz uszkodzić w ten sposób element i wymagane będzie wtedy zastosowanie szpachlówki.

W ZESTAWIE:

  • tubka

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: