Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

Żywica Epoxy 5min 28g strzykawka JOKER epoksydowa

Producent:

ŻYWICA EPOKSYDOWA EPOXY 5min 28g strzykawka

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując ten produkt możesz zebrać do 1 punkt lojalnościowy. Suma twojego koszyka 1 punkt które można zamienić na kupon o wartości 0,20 zł.


14,99 zł

Więcej informacji

Uniwersalna 2-składnikowa 5-minutowa żywica epoksydowa marki Joker to doskonałe spoiwo plastyczne przydatne we wszelkich pracach modelarskich. Niezastąpiona szczególnie w miejscach gdzie łączenia dwóch materiałów mogą "pracować", a także wszędzie tam, gdzie konieczna jest szybka naprawa wymagająca pokrycia spoiwem większych powierzchni klejenia.

Dostępna w formie pojemnika typu "strzykawka", 2x14ml (żywica + utwardzacz). Po wyciśnięciu jednakowej ilości żywicy i przyspieszacza, oba składniki należy dokładnie wymieszać, nałożyć i uformować w czasie nie dłuższym niż 5 minut - wówczas żywica staje się znacznie gęstsza i zdecydowanie bardziej lepka i rozpocznie się etap jej finalnego utwardzenia (do ok. 15-20 minut w zależności od warunków środowiskowych). Pełne utwardzenie następuje po 3-4 godzinach.

Nadaje się do stosowania niemal ze wszystkimi materiałami (niezalecane jedynie do delikatnych tkanin, papieru, kartonów itp.).

Uwaga! Podczas pracy należy używać jednorazowych rękawiczek!

Reviews

Write a review

30 innych produktów w tej samej kategorii: