Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Insert Terraformacja Marsa + dodatki UV Print

Producent:

e-Raptor Insert Terraformacja Marsa + dodatki UV Print

Proces terraformacji wymaga Twojej pełnej uwagi, aby zwyciężyć. My zadbamy o organizowanie komponentów, Ty zajmij się organizowaniem Marsa.

Kupując ten produkt możesz zebrać do 13 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 13 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,60 zł.


137,99 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

 e-Raptor Insert kompatybilny z grą Terraformacja Marsa + dodatki to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, karty w koszulkach, żetony, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu. 
Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.
 

Pasuje do pudełka o wymiarach: 29.7 x 29.7 x 7.1 cm

Posiada nadruk UV!

Uwaga! Należy pamiętać, że zdjęcia mogą różnić się od rzeczywistych elementów kolorem, ze względu na oświetlenie podczas fotografowania lub na monitorze.

Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.
 
Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: