Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Insert Gloomhaven: Jaws of the Lion

Producent:

e-Raptor Insert Gloomhaven: Jaws of the Lion

Kupując ten produkt możesz zebrać do 8 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 8 punktów które można zamienić na kupon o wartości 1,60 zł.


89,99 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

Poznałeś już świat Gloomhaven? Daj się wciągnąć ponownie! Fabuła Jaws of the Lion przeniesie Cię do wcześniejszych wydarzeń, a w naszym insercie ukryjesz wszystkie nowe potwory.

e-Raptor Insert kompatybilny z grą Gloomhaven: Jaws of the Lion to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.

Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, karty w koszulkach, żetony, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu.
Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Insert posiada specjalnie wydzielone miejsce dla unikalnych potworów.

Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.

Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.

Pasuje do pudełka o wymiarach: 29.2 x 22.9 x 10.2 cm

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: