Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Insert Brass: Birmingham

Producent:

e-Raptor Insert do gry Birmingham. Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, karty w koszulkach, żetony, kości, znaczniki graczy itp.)

Kupując ten produkt możesz zebrać do 10 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 10 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,00 zł.


109,99 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

W tej grze należy myśleć strategicznie i rozwijać intuicję ekonomiczną. Wiemy, że masz to w sobie. Twoją pierwszą dobrą decyzją będzie wybranie naszego insertu.
 
 
e-Raptor Insert kompatybilny z grą Brass: Birmingham to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.
 
Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, karty w koszulkach, żetony, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu. 
Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.
 
Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.
 
Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.
 
Keep your game organized!

Wymiary pudełka: 30.0 x 30.0 x 5.0 cm

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

 • 214,99 zł 219,99 zł Przedsprzedaż, premiera i wysyłki: październik 2021
  Promocja

  1 Recenzje

  Wcielcie się w rywalizujących kupców szukających obiecujących przedsięwzięć w zadymionym Birmingham

  214,99 zł 219,99 zł
  Przedsprzedaż, premiera i wysyłki: październik 2021

30 innych produktów w tej samej kategorii: