Ta strona używa cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

close

e-Raptor Insert do gry Everdell + dodatki

Producent:

e-Raptor Insert kompatybilny z grą Everdell + dodatki to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.
 

Kupując ten produkt możesz zebrać do 10 punkty lojalnościowe. Suma twojego koszyka 10 punktów które można zamienić na kupon o wartości 2,00 zł.


109,99 zł

Opis

Rodzaj: akcesoria

Więcej informacji

Wyrusz w nieznane z leśnymi zwierzętami. W tej przygodzie idealnym towarzyszem będzie również insert e-Raptor.
 
 
e-Raptor Insert kompatybilny z grą Everdell + dodatki to Twoje niezbędne akcesorium zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z rozgrywki.
 
Dzięki insertowi możesz uporządkować wszystkie elementy gry (plansze graczy, karty w koszulkach, żetony, kości, znaczniki graczy itp.) i trzymać je w jednym miejscu bez obawy o utratę kontroli nad ustawieniem. Gracze zyskują łatwy dostęp do wszystkich elementów, które nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez insertu. 
Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymane w porządku, gotowe do rozpoczęcia gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Insert jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie jest wymagane użycie kleju. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.
 
Sugerowane ułożenie komponentów widoczne na zdjęciach.
 
Oferta dotyczy tylko insertu. Gra nie jest wliczona w cenę.
 
Keep your game organized!
 
Wymiary pudełka: 29.7 x 29.7 x 7.1 cm

Opinie

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: